[Focus] ST 2009r. //DawPi

DawPi, 17.05.2012, 09:23 « poprzedni - następny »

Kris1976

Cytat: DawPi w 31.08.2012, 00:02na szczęście jeszcze nie żona. Wink Hehe.
Tym gorzej ... przez wydech może nią nie zostać :(
Cytat: DawPi w 31.08.2012, 00:02Pewnie to coś z tej serii: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://moto.allegro.pl/listing.php/search?sg=0&category=3&string=ta%C5%9Bma+termoizolacyjna&description=1
To raczej nie tłumi a podwyższa temp w układzie wydechowym dzieki czemu spaliny są cieplejsze i szybciej opuszczaja wydech
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

Cytat: DawPi w 30.08.2012, 23:25Generalnie, jak nie będzie się dało wytrzymać - ja lub Kobieta to jest opcja wspawania małego tłumika za katem zamiast tej plecionki.
Jak usuniesz łącznik elastyczny to raczej nie będzie ciszej, bo on tłumi drgania wydechu. Dodatkową rozrywką może być urywanie wieszaków przez taki sztywny wydech. :) Wątpię też, czy tłumik (w szczególności mały) umieszczony na początku układu wygłuszy bas. To zależy przede wszystkim od tłumika końcowego. Aczkolwiek czasem różnie z tym bywa, czasami rezonans powstaje w trochę dziwny sposób i jakaś nietypowa zmiana pozwala się go pozbyć.

« Dodane: 31.08.2012, 00:18 »

Cytat: Kris1976 w 31.08.2012, 00:12To raczej nie tłumi a podwyższa temp w układzie wydechowym dzieki czemu spaliny są cieplejsze i szybciej opuszczaja wydech
Tym warto owinąć przede wszystkim kolektor wydechowy. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

DawPi

Ok, coś tam nagrałem, ale uprzedzam, że to moje pierwsze takie zabawy i pewnie lipnie słuchać i oglądać. Znajdę jakiegoś operatora to postaram się coś lepszego nagrać i wrzucić.

Odpalanie na zimnym: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=k7oJZ0cthog

I krótka trasa: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=pd__qWnYRbg

Daje to to radę?
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..

T

Mi się bardzo podoba. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kris1976

Cytat: DawPi w 05.09.2012, 15:22Odpalanie na zimnym: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=k7oJZ0cthog
Kurde czujniki masz ! czad! a wydech słychać że fajnie mruczy i chyba jest różnica w głośności w stosunku do de-cata

Cytat: DawPi w 05.09.2012, 15:22I krótka trasa: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=pd__qWnYRbg
Daje to to radę?
PIRAT jeden ! 200 paczki po takich ścieżkach , 1 ręka - kiera, 2 ręka - biegi .... 3 ręka kamera ... :stupid:
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Fajny dźwięk, ale w środku spora część hałasu jest z symposera :P

Cytat: Kris1976 w 05.09.2012, 18:39a wydech słychać że fajnie mruczy i chyba jest różnica w głośności w stosunku do de-cata

Porównamy za 10 dni

DawPi

Kris1976, czujniki od nowości. E tam pirat - refleksy świetlne zniekształciły obraz, tam było najwyżej 95km/h. ;)
wilhelm - otóż to, bo też mnie takie porównanie zastanawia.
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..

Kris1976

Cytat: wilhelm w 05.09.2012, 17:50Porównamy za 10 dni
a co ? będzie głośniej ? raczej powinno być ciszej z biegiem czasu


« Dodane: 05.09.2012, 21:53 »

Cytat: DawPi w 05.09.2012, 18:04refleksy świetlne zniekształciły obraz, tam było najwyżej 95km/h. Wink
.... mnie ostatnio poniosło i trzasło 140 na 70  - wpadłem jak frajer a sądziłem że ma oczy nawet w dupie   :evil:


« Dodane: 05.09.2012, 21:56 »

Cytat: wilhelm w 05.09.2012, 17:50Fajny dźwięk, ale w środku spora część hałasu jest z symposera Tongue
no właśnie ale ten symposer to w puszce poprzecznej na samym końcu w ori wydechu siedzi a gdzie on ma niby być w mongoosie ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Cytat: Kris1976 w 05.09.2012, 22:50a co? będzie głośniej? raczej powinno być ciszej z biegiem czasu

Będę się widział z Dawidem na summer cars party więc porównamy mojego mongoosa + decat z jego sportcatem ;)

Cytat: Kris1976 w 05.09.2012, 22:50no właśnie ale ten symposer to w puszce poprzecznej na samym końcu w ori wydechu siedzi a gdzie on ma niby być w mongoosie?

Symposer to co innego, to takie gówienko w dolocie przed przepustnicą. Tam jest membrana która się rusza i dźwięk silnika leci do kabiny taką karbowaną rurą (obok wlewu oleju). Dlatego tak fajnie słychać dźwięk 5 garów, nawet w serii...

molo

Cytat: wilhelm w 06.09.2012, 10:29
Będę się widział z Dawidem na summer cars party więc porównamy mojego mongoosa + decat z jego sportcatem ;)


ooooo, najprawdopodobniej też się wybieram z ekipą z krakowa na tą impreze :)

DawPi

No proszę, to będzie nas więcej. Będę dzwonić albo się zauważymy. :D
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..

Kris1976

Cytat: wilhelm w 06.09.2012, 10:29Symposer to co innego, to takie gówienko w dolocie przed przepustnicą. Tam jest membrana która się rusza i dźwięk silnika leci do kabiny taką karbowaną rurą (obok wlewu oleju). Dlatego tak fajnie słychać dźwięk 5 garów, nawet w serii...
tu mnie zaskoczyłeś, czytałem o tym że jest magiczny zaworek który się otwiera i wpuszcza do kabiny trochę rasowego brzmienia przy butowaniu ale w ST mk3...
Cytat: molo w 06.09.2012, 12:20ooooo, najprawdopodobniej też się wybieram z ekipą z krakowa na tą impreze Smiley
fajnie macie, u nas jakoś ciężko się ostatnio zorganizować :(
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Cytat: Kris1976 w 06.09.2012, 23:19tu mnie zaskoczyłeś, czytałem o tym że jest magiczny zaworek który się otwiera i wpuszcza do kabiny trochę rasowego brzmienia przy butowaniu ale w ST mk3...

W mk2 jest to samo :D

Cytat: Kris1976 w 06.09.2012, 23:19fajnie macie, u nas jakoś ciężko się ostatnio zorganizować

Przyjeżdzaj do nas za tydzień!

Kris1976

A dokładnie gdzie ta impra ? planuje w Tatry wypad między 12-16,09 to może jakość dam rady
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

molo

Tu się wszystkiego dowiesz: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://summercarsparty.pl/