[Mondeo] Mondeo Mk3 by puniu01

puniu01, 05.01.2013, 15:19 « poprzedni - następny »

WojtasS

hmmm zależy jak się uda, trzeba ostrożnie, bo są bardzo dobrze przyklejone... co do polerki na pewno nie zaszkodzi... może być inny odcień, ze względu na to że tam pod listwami nic nie docierało ;)

ja może też się zdecyduje i jak będą malowali mi błotnik i zderzak to przy okazji zdejmą mi listwy ;)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

Falubaz 1

Fajne autko, felgi wypoleruj i zostaw nie maluj. Szkoda tylko ze TDCi  :D Pozdrawiam

wilhelm

Jak już chcesz czymś zasłaniać chłodnice to niech to będzie czarne, teraz wygląda jakbyś w paint'cie domalował :D

Felgi proponuję cały przód w polerkę

puniu01

Koledzy podrzućcie mi jakas koncepcje na felgi. Co moge z nimi zrobic na wiosne? chodzi mi o odnowienie i polakierowanie felg, tylko na jaki kolor

« Dodane: 24.01.2013, 21:01 »

Przyszedl mi do glowy jeszcze pomysl oklejenia felgi, ale nie wiem jaka bedzie zywotnosc tej folii na feldze. Przerabial juz to ktos?
Podpis jest;p

wilhelm


puniu01

Jaki jest efekt? Masz moze jakies fotki? Ktos na forum malowal juz tym swoje felgi?


« Dodane: 24.01.2013, 22:41 »

Rozumiem zeby pomalowac felgi i prysnac plasti dipem? To dziala na zasadzie powloki ochronnej?
Podpis jest;p