Mondeo ST220 by JonyGA

JonyGA, 27.01.2013, 13:17 « poprzedni - następny »

Falubaz 1

Więc jeżeli chodzi o tłumiki (puszki) to ja zdecydowałem się na te które były montowane w takich samochodach jak Subaru takie gotowe rozwiązanie przedstawiono mi w firmie Ulter, co do wnętrza to powiem że widziałem właśnie taka puszkę otwartą i dla porównania REMUSA i szczerze to w Remusie było więcej przestrzeni rezonansowej oraz przegrody były cie Nmkie więc jakościowo Ulter nie odstaje.
Seryjnie w ST220 Kombi rozwiązanie jest zupełnie inne bo od Lewego tłumika jest poprowadzona rurka do prawego

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

  tak jak tu, ja zrobiłem to inaczej bardziej jak jest w Sedanach. BTW dopiero po pół roku ogarnęli temat katalogu z wydechami do ST 220 Kombi. 

T

Cytat: Falubaz 1 w 16.06.2013, 23:22co do wnętrza to powiem że widziałem właśnie taka puszkę otwartą i dla porównania REMUSA i szczerze to w Remusie było więcej przestrzeni rezonansowej oraz przegrody były cie Nmki
Nie wiem jakie tłumiki oglądałeś, ale większość rozwiązań dla ST220 to tłumiki końcowe całkowicie przelotowe.

Cytat: Falubaz 1 w 16.06.2013, 23:22więc jakościowo Ulter nie odstaje.
Tyle, że Ulter nie robi (a w każdym razie nie robił jak sprawdzałem) tłumików z nierdzewki.

Cytat: Falubaz 1 w 16.06.2013, 23:22Seryjnie w ST220 Kombi rozwiązanie jest zupełnie inne bo od Lewego tłumika jest poprowadzona rurka do prawego
To jest wydech od zwykłej V-ki, w ST220 rozejście jest przed tłumikami końcowymi -- w sedanie po środku, w kombi przed lewym tłumikiem (ale to nie robi wielkiej różnicy).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club