Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Nowy RS??

auchim, 07.02.2013, 19:01 « poprzedni - następny »

sseebbaa1

18.12.2015, 11:25 #240 Ostatnia edycja: 18.12.2015, 11:27 by sseebbaa1
Cytat: steveno w 18.12.2015, 10:58
konkurs aby wygrać nowego RS-a żeby wybrać tzreba grać:)

Też zagrałem.
Trzeba żyć marzeniami :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

Chcę być rozsądny. Chcę Ford Focus RS

Wrocław 17.12.2015 Salon Ford Polska

- Dzień dobry
- Dzień dobry
- W czym mogę Panu pomóc ?
- Wie Pan, spojrzałem dzisiaj w Pesel i uświadomiłem sobie, że powinienem właśnie w tym momencie przeżywać kryzys wieku średniego. Zbliżają się moje urodziny, Żona podejrzewa że skoro w tym wieku nie mam super fury, to pewnie mam kochankę, dlatego żeby spełnić oczekiwania otoczenia oraz potwierdzić obiegowe opinie, postanowiłem zakupić sobie Super Sportowy Samochód.
- Dobry dowcip, rozważa Pan zakup Fiesty ST ?
- Dziękuję. Nie, jestem już duży. Chcę Focusa RS.
- Świetny wybór, to bardzo dobry samochód. Ma 350 koni, wielki spojler i rewelacyjny napęd na 4 koła. Potrafi przenieść aż 70% mocy na tył.
- Tak słyszałem, po za tym ma całkiem sensownie skalkulowaną cenę w stosunku do tego co oferuje konkurencja.
- Tak, jest fantastyczny.
- Super, mogę go zobaczyć ?
- Niestety, najbliższy punkt sprzedaży Focusa RS i Mustanga znajduje się w Opolu. Tam musi się Pan wybrać.
- Ale że jak, przecież we Wrocławiu mieszka o 500 000 mieszkańców więcej niż w Opolu, nie licząc dodatkowych 120 000 biednych studentów.
- No niestety, nie jest to nasza decyzja. To Ford Focus RS tak ustalił.
- Z całą sympatią do Opola, ale to przecież jakiś idiotyzm !!!
- No bardzo mi przykro, ale nic na to nie poradzę.
- Dziękuję za pomoc. Miłego dnia. Do widzenia.
- Dziękuję, do widzenia.

Opole 18.12.2015 Salon Sprzedaży Fordów Focusów RS i Mustangów

- Dzień dobry.
- Dzień dobry, w czym mogę Panu pomóc ?
- Mam kryzys wieku średniego i jestem zainteresowany zakupem Forda Focusa RS.
- Świetny wybór, niestety ja zajmuję się tylko Zwykłymi Focusami. Halo, kto się zajmuje Focusami RS ? Musi Pan chwilkę poczekać, Focusami RS zajmuje się kolega, Pan Sprzedawca Focusów RS, ale w tej chwili ma klienta, więc zechce Pan chwilkę zaczekać.
- Oczywiście, i tak nie mam nic ciekawego do roboty. Pooglądam sobie w tym czasie samochody.

Opole 18.12.2015, To Samo Miejsce 30 minut później

- Dzień dobry, bardzo mi miło, nazywam się Pan Sprzedawca Focusów RS i Mustangów.
- Dzień dobry, nazywam się Pan Mario.
- Proszę spocząć. W czym mogę Panu pomóc ?
- Jestem zainteresowany zakupem Forda Focusa RS.
- Rewelacyjny wybór, chce Pan sobie skonfigurować odpowiednią wersję ?
- Nie, chcę go sobie najpierw zobaczyć , a popuściłbym w spodnie, gdybym się nim przejechał.
- No niestety jest mały problem, bo nie mamy go jeszcze na miejscu i nie może Pan Go zobaczyć.
- No przecież jesteście Salonem Sprzedaży Fordów Focusów RS i Mustangów.
- No tak, ale już przed premierą we wrześniu sprzedaliśmy większość deputatu, a po premierze resztę.
- Nie ma problemu, mogę poczekać te kilka miesięcy aż coś przyjedzie. I tak planowałem zakup po nowym roku.
- No ale my już sprzedaliśmy wszystkie na kolejny rok, więc już nic nie będzie.
- Jak to wszystkie ? To faktycznie musi być Super Sportowy Samochód. A ile tego było ?
- 9 sztuk.
- Ile ? To może kupię Mustanga ?
- Tak, to dobry wóz, ma ten sam silnik co Focus RS, ale niestety, Mustangi też już są sprzedane.
- Czyli że jesteście Salonem Sprzedaży Fordów Focusów RS i Mustangów, ale nie macie co sprzedawać ?
- No tak.
- Super. Dziękuję bardzo.
Posłuchajcie Specjaliści od sprzedaży, PR i marketingu w Ford, coś Wam się pod kopułami poprzestawiało. Z całym szacunkiem do Modelu T i wielu innych zasłużonych modeli, niestety nie jesteście marką pokroju RR, Bugatti, tudzież tunerów jak Mansory, Overfinch, Spofec lub tym podobnym. Nawet z 350 konnym silnikiem i napędem na 4 łapy to dalej jest tylko Ford Focus. Hatchback dla Kowalskiego.
Mordercy, jak pisał Jeremy Clarkson z TopGear Polska. Zabiliście ideę hot hatcha.
Wrócę do Wroclaw, Poland.
Pojdę do Volkswagen po Golfa R. Albo do Audi Polska po S3.
Albo pieprzę zdrowy rozsądek. Pójdę do Mercedes-Benz Polska . A45 kosztuje tyle co Focus. I nie mają tam żadnych deputatów. Zamawiasz i masz.
Albo nie. Zachowam zdrowy rozsądek.
Nic nie kupię.
Poszukam sobie silnika do Paszteta.
1.8 Turbo z K04 i wielki intercooler.
Dziękuję.
Pozdrawiam.
Pan Mario z Old School Squad

« Dodane: 18.12.2015, 13:23 »

Znalezione gdzieś na fb :D :D :D

vtec

Cytat: sseebbaa1 w 18.12.2015, 11:25
Też zagrałem.
Trzeba żyć marzeniami :)
tysz zagrołem ;)

SAGAL

zagrajcie za mnie też chce wygrać :D dm wam pojezdzić :D
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

steveno

18.12.2015, 17:11 #244 Ostatnia edycja: 18.12.2015, 17:15 by steveno
A automoto jest. Konkurs

« Dodane: 18.12.2015, 17:15 »

Masakra z tymi RSAmi i obsługa ale jak widać kto ma kupić i tak kupi i Ford ma w dupie
Do przodu!!!

Kris1976

Mimo tego że zdążyłem się załapać na deputat...to i tak uważam że forma sprzedaży to ponury żart z klientów...
W salonie można sobie wsiąść do STeka a resztę trzeba sobie wyobrazić, filmiki na YT obejrzałem już wszystkie po kilka razy...
w tej wrzutce Caqerra nie zgadzają się w zasadzie tylko dwie rzeczy. 45 Amg jednak jest sporo droższy od RSa...a Mustanga można obejrzeć i się przejechać
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

carlosc

to grubo jak 9 szt bedzie nowych rsow w pl i wszystkie juz sprzedali Polska brawo wy :-D hahahahah
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

Kris1976

9 to było na Opole. Na całe PL 72 szt.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

ethernal

Ciekawe czy w ASO w DE lub CZ można jeszcze zamawiać nowe RS`ki?

Kris1976

Prędzej w DE, na Czechy to pewnie połowę tego dostali co PL
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

carlosc

a orientujecei sie ile na pl poszlo mk2 starego rsa? 100?
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

qualin

Mi się coś kojarzy, że było to tylko kilkanaście sztuk.

steveno

RS MK2 32 szt.
Do przodu!!!

carlosc

Tak mało?  Nie chce  mi się  wierzyć... rs 500 chyba 11sztuk  na pl wyszło..
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

Tigerbart

No to skoro tak było z RS Mk2 to z dostępnością RS Mk3 z rynku wtórnego nie będzie takiego problemu jak się wydawało.