[Mondeo] Zegary polift i przedlift mk3 - różnice

weksla, 21.05.2013, 19:50 « poprzedni - następny »

weksla

Hej
Jako że do całości liftu w moim mondeo brakuje mi zegarów, chciałbym zapytać czy te po lifcie oprócz innej czcionki tarcz i pseudometalowych obrysów małych "kółek" czyli wskaźnika paliwa i temp silnika czymś się jeszcze różniły?
Ja chciałbym przełożyć samą tarczę (o ile to możliwe) wraz z tymi obramówkami. całe bebechy chce aby zostały stare ze względu na to że chce pozostawić swój przebieg a nie jakiś inny przypadkowy.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Lepiej kup chromowane ramki i załóż do tych co masz -- będzie Ci pasowało do wnętrza, a zegary będą o niebo ładniejsze.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

olo

No weksla  kombinuj ,mi tez juz tylko zegary zostaly do przelozenia .Jak wroce z Afganu to tez bym chcial same tarcze zmienic ,tylko boje sie wskazowek sciagnac.

weksla

No właśnie głównie chodzi mi o te wskazówki, dlatego chciałbym zasięgnąć informacji od kogos kto już to przerabiał.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Venomus

O wskazówki nie ma co się bać. Jak się ściągnie wskazówki to trzeba potem trzeba je ręcznie ustawić. Najlepiej mieć zalane auto na maksa to się ustawi wskazówkę na maksie. Silnik jak się rozgrzeje ustawić pośrodku. Prędkość i obroty można włączyć tryb serwisowy w kompie pokładowym i jadąc np. 20 km/h wsadzić wskazówkę w swoje miejscu. Tak samo z obrotami to co nam pokaże komp np. 2 tyś to ustawiamy wskazówkę na 2 tyś. I po problemie :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

Jendrekmak

Cytat: Venomus w 26.05.2013, 20:15Prędkość i obroty można włączyć tryb serwisowy w kompie pokładowym i jadąc np. 20 km/h wsadzić wskazówkę w swoje miejscu. Tak samo z obrotami to co nam pokaże komp np. 2 tyś to ustawiamy wskazówkę na 2 tyś. I po problemie
kolega pewnie tak robił i się sprawdziło choć wątpię.

Cytat: weksla w 26.05.2013, 19:53No właśnie głównie chodzi mi o te wskazówki
zdaje się, że można wymienić samo szkło z "tłem" na którym są ikonki i ringi a tarcz nie trzeba ruszać wcale. kupić najtańszego anglika i tyle
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

T

Cytat: Jendrekmak w 15.07.2013, 23:44zdaje się, że można wymienić samo szkło z "tłem" na którym są ikonki i ringi a tarcz nie trzeba ruszać wcale. kupić najtańszego anglika i tyle
Ale tarcze też w polifcie są inne -- poza tym są, zdaje się, zintegrowane z ikonkami (w przeciwieństwie do aftermarketowych).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club