[Focus] ST'06 Electric Orange by Walec

walec, 17.07.2013, 19:15 « poprzedni - następny »

wilhelm

Objawialo się to jakos podczas jazdy?

Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Kris1976

Nie bardzo...ale  nie ma co zwlekac ze zrobieniem tego. U mnie od lutego mniej wiecej swistalo. Do wrzesnia urwaly sie 2 spinki. Na fkp ktoś pisal ze rozwiazanie najlepsze to po wymianie uszczelki pod kolektorem wydechowym uzycie podkladek z nierdzewki.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Kris1976

...w temacie obwódek na czarny felunek (...kupiłem paski za ...18pln-a). Jedno koło ogarniete  :stupid:...ale dziobanina to jest niesłychana. Optymalnie byłoby zdjąć koła i zrobić to na jakimś stole , na aucie trza mieć anielską cierpliwość ale efekt wg mnie jest zadowalający. Już nikt nie powie że z daleka wygląda jak na stalówkach
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Wukanio

Fajnie wygląda ale jakoś czarny to nie moja bajka, jak nie sprzedam do zimy swojego dam felgi na piaskowanie i walne jakiś grafit...

Kris1976

...nigdy nie będzie tak żeby się wszystkim podobało ... :P
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

walec

Kris czy kolor paska jest identyczny z lakierem?? też myślłem o tym pasku ale obawiam się czy od temperatury i ew karchera ten pasek się nie podda - znajomi felgi w motorach tym wyklejają.
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

Kris1976

Kolor jest bardzo zbliżony.  Jak karcher to zerwie to trudno... 18plna się pójdzie. ..przejść.  chociaż nie powinien bo gdyby tak się miało dziać to by Ci każdą jedną naklejkę z auta zerwalo...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

walec

Piszę się na ten patent ma on jeden plus zawsze trochę zabezpiecza rant felgi :D
Kiedy spotcik robimy??
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

MAG

No prosze, teraz te fele pomimo że czarne, bardzo mi się podobają  ;-)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Kris1976

Cytat: walec w 25.10.2013, 10:59
Piszę się na ten patent ma on jeden plus zawsze trochę zabezpiecza rant felgi :D
Kiedy spotcik robimy?
Możemy się zgadać powiedzmy 05-06.11 godz. 20-20.30. miejsce...na ogół była to arkadia poziom minus 2 (zółty)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

walec

To co robimy spocik ?? jakiś konkretny termin?? :D

aa btw znalazłem ogłoszenie takiego RSa i gość ma w opisie info o śluchach do kolektora bo podobno w RSie się kolektor odkręca a że ja nie długo będę robił ta uszczelkę kolektora wydechowego to może bym zmienił śruby na takie??
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/ford-focus-rs-340-km-jedyny-taki-polecam-C31124212.html
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

Kris1976

...Ten jedyny taki .... to jakoś dziwnie tani jest jak na RS-a
Ja w tym tygodniu nie dam jednak rady, roboty się kupa zwaliła. Jutro jestem w Trax Racing na 11:45 (hel + rbf 660)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

walec

Spoko u mnie też kupa roboty....
a jeszcze przygotowania do Rajdu Barbórki Cieszyńskiej

Słyszałem że Pomarańcza Krisa była na liftingu układu hamulcowego w TRAXie :D Chłopaki mówią że to powoli epidemia Pomarańczy :D

Kris jak hamulec po zmianie przewodów i płynu ??


« Dodane: 06.11.2013, 09:12 »

btw
Chwale się :D podsumowanie mojego pierwszego sezonu w Rajdowym Pucharze Polski
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=9HZN1rPFhOs&feature=share
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

Kris1976

szczerze... to coś jest nie tak w tym zestawie u mnie. Oplot + rbf ... nie widzę żadnej zmiany do serii...
3 hamowania z powiedzmy 160 do 80 km/h i po heblach... odpocznie minutę i heble wracają... nie wiem , może ja za dużo wymagam. Ponoć warto jeszcze wymienić kloce (lub kloce + tarcze) tył na takie same  jak mam z przodu.
Łącznie komplet :  przód EBC ultimax+ ferodo DS performance ; tył seria + oplot + rbf...rozczarowuje. Nie wiem czy to 1  kółko na Ułężu by wytrzymało ... wątpię . Jest może jakiś mądry który w tym temacie coś podpowie ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

Cytat: Kris1976 w 06.11.2013, 11:06Oplot + rbf.... nie widzę żadnej zmiany do serii...
Bo, tak jak nieraz pisałem, te elementy w serii są na tyle dobre, że ich wymiana na "sportowe" nic praktycznie nie daje.

Cytat: Kris1976 w 06.11.2013, 11:063 hamowania z powiedzmy 160 do 80 km/h i po heblach...
Co dokładnie się z nimi dzieje?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club