[Focus] ST'06 Electric Orange by Walec

walec, 17.07.2013, 19:15 « poprzedni - następny »

Kris1976

Daj znac co odpowie. Lecę do niego na strojenie 14,04...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

walec

No to ja będę pierwszy :D ja jade 02.04 :D
odpisał mi jak że jeśli chce to mogę załozyć a jak coś zacznie szwankować to ew wrócę do serii, co nie rozwiewa moich dylematów więc jutro zadzwonię do niego i zamienię kilka zdań bo jednak ten zaworek to koszt prawie 700pln i jak ma robić jakies błędy to bez sensu wywalać kase


Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

Kris1976

...no właśnie, bo robić z tym zaworkiem sztukę dla sztuki + problemy to bez sensu raczej
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

vtec

ktoś ma namiar na Tomka? nick/forum?

walec

Tomek pojawił sie na naszym forum nick TAM
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

walec

No to pomarańcza od wczoraj u wujka HeKo, dzwonił dzisiaj do mnie dzisiaj, auto trzyma serie, na benzynie i na gazie jest praktycznie identyczna moc.
Niestety pomarańcza chyba nie lubi hamowni HeKo'wej bo obrzygała całą hamownie smarem z przegubu bo sie osłona przegubu poddała .... :)
Jeszcze mnie Heko skasuje za sprzątanie hamowni :D

Dzisiaj sie robi DP i DeCat i montuje sie IC :)
Juto strojenie benzyny i gazu a w niedziele mam mieć z powrotem pomarańczę już po kuracji sterydowej :)
A ja spokojnie czekam na auto chill'ujac sie w zakopcu :)
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

Adrian90

To ca tam jeszcze będzie dłubał że aż tyle to schodzi?Czy to kwestia natłoku pracy?

WojtasS

a widziałem kolegę w sobotę jak wracał w stronę Zakopca ;)

jak teraz foczka jeździ? :)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

walec

Zapierd@la :D :D :D :D :D
Heko się postarał :D
5 bieg od 100 do 200 km/h urywa jaja :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

Kris1976

Fajna kreska !!! Jak od linijki :-D
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Mustang


baki

jest moc :) gratulacje
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

MAG

O w morde - ale pieknie poszło!

IC, downpipe, decat i reszta wydechu seria, czy jeszcze jakies inne zabawki tam są?


Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

walec

Zabawki:
- IC Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FMIC.pl
- Downpipe i decat by Heko
- środkowy i końcowy Milltek - był już zamontowany jak kupiłem auto
- dolot seria z wkładką K&N

i do tego wszystkiego podtlenek LPG - Landi Renzo

Aaaa w międzyczasie wjechał na pokład kompletny zestaw zawieszenia gwintowanego K-Sport :D taczka niesamowita ale do tej mocy i momentu w sam raz - tylko muszą nam w PL drogi poprawić. :D

No i dalej walka z wiatrakami czyli z hamulcem, potrzebuje tarcz któe nie będą biły od razu powiem że nie mam $$$$$ na zestaw z Panamery Turbo jak to ktoś z forum sobie zrobił :D
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

focus st

Jedyne tarcze jakie w moim samochodzie się sprawdziły i nie boją to Brembo nawiercane + DS2500 :)