Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Spot - Warszawa

st-power, 12.12.2013, 20:16 « poprzedni - następny »

baki

Może być weekend tylko żeby podał godzinę i dzień, żeby miał zapas czasu na te ok 6 aut. Ja chętnie weekend też. x2 auta
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

steveno

ja mam dopiero koniec miesiaca i 1 .06 wolne  weekend a tak tylko tydzien zostaje jak ktos chetny to luz jutro jade na program juz po zmoanie IC :) 270 km bedzie hehe tak działają zloty na ludzi się naoglada i przepadł już tez musie mieć


« Dodane: 14.05.2014, 22:56 »

czwartek dobry dzien mi pasuje a wam?
Do przodu!!!

Kris1976

gdzie po program ?  wydech seria został ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

walec

Panowie z racji tego zę za chwile wyjeżdżam i nie ma mnie do poniedziałku tutaj jest numer do coobcia 506098002
Ciężko sie do niego dodzwonić dlatego ja z nim na fejsie pisałem.

Jak możecie ustalcie sobie ten weekendowy termin.
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

steveno

Na dobrej w fordzie. Odebrałem auto i sie go boje:) Turbo zasysa dzieci z latawcami kozacka sprawa....
Do przodu!!!

Kris1976

to co gotowiec ?!  z czego sczytany ?!
myślałem że stroisz a tu widzę że Ciebie wystroili i przekręcili :stupid: ...słabo
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

KrisSz

Żeby Ci tylko asfaltu i gruzu z poboczy nie zasysał :-D
Pozdrawiam

K

steveno

Tomek ma ten program i jest ok wieć ufam ,że umnie tez się sprawdzi. Czy gotowiec nie wiem.
Do przodu!!!

Kris1976

A wykres z hamowni??...a AFR...?? tak to można zarznąć motor wrzucajac gotowce ! To może hulać w konkretnym ezemplarzu a w innym tylko szkód narobić.  Jedź to chociaż zmierzyć na chamownie zanim coś piardnie...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

steveno

16.05.2014, 12:28 #234 Ostatnia edycja: 16.05.2014, 12:29 by steveno
Po weekendzie bede na chamowni to wrzuce wykres. Do ilu wam pompuje turbo po zmianach mi do 1.bara.

« Dodane: 16.05.2014, 12:29 »

Nie tragizujmy jak cos piernie to bedą robic w końcu to w serwisie forda a nie u Pana Miecia w garażu.
Do przodu!!!

Kris1976

Razem mieliśmy być u Coobcia...ale coś widzę że się nie zgramy...
u mnie pompuje do 1,15 i daje 468NM i 286KM

« Dodane: 16.05.2014, 13:16 »

Cytat: steveno w 16.05.2014, 12:28Nie tragizujmy jak cos piernie to bedą robic w końcu to w serwisie forda a nie u Pana Miecia w garażu.
...serwis na Dobrej nie jest autoryzowany. A wgrywacz wie chociaż co wgrał ? skąd wirus... ila ma dawać KM / NM ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

TAM

Panowie, krótkie wyjaśnienie - steveno otrzymał Bluefin Stage 1, nie jakieś tajemnicze byle co. A że właśnie wymienił intercooler, to efekt w stosunku do serii jest bardzo odczuwalny.

steveno

A no właśnie to...:) :]
Do przodu!!!

Kris1976

Łooo rany od tego Steveno cos wyciągnąć to gorzej jak wołami :D  

« Dodane: 18.05.2014, 12:45 »

Teoretycznie ile km/nm mozna sie na tym stage 1 spodziewać?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

steveno

Oj tam oj tam 50 km i 40 momentu. Będę dziś hamował to się pochwale.
Do przodu!!!