Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Magnum grey kombi

wilhelm, 12.07.2010, 19:53 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Ale fajne masz stołki :D rewelacja świetnie to wygląda
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

Cytat: Cinkciarz w 21.04.2011, 17:46
Ale fajne masz stołki :D rewelacja świetnie to wygląda

i zajebiscie grzeją

pozbyłem się czerwonej folii i okleiłem całe lampy jasną ciemną (chyba coś z****em :D bo prawa lampa wydaje mi się jaśniejsza, ale to może być przez oświetlenie)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


T

Wygląda fajnie. :wilhelm:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

teraz jest wporzo i sie nie przypierniczą
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Oktan

no zupełnie inna fura

coś mi się wydaje, że też pójdę tym tropem :)
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

T

Zauważyliście odciśnięty ślad łapy Tomasza z lewej strony rejestracji na aucie wilhelmskiego? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Wilhelm jeszcze takiego stopa byśmy zapodali:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=N5TART0dXio&feature=related

Całkiem fajnie to mu wyszło
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

wole seryjna lampke...

bardziej mnie ciekawi jak zrobic coming/leaving home

hashenty

Powiedz mi jak Ci się jeździ/siedzi na recaro w porównaniu do seryjnych taboretów?
Wygodniej, fajniej? Czy chwila przyzwyczajenia i jest tak jak kiedyś? Bo wyglądają super.
Siedziałem kiedyś w kubełkach alfy - czerwona skóra w brerze i uczucie niesamowite,
jak cie fajnie obejmują. Generalnie - czy warto wydać te zielone na nowe taborki.

wojoo

Cytat: hashenty w 29.04.2011, 03:06
Powiedz mi jak Ci się jeździ/siedzi na recaro w porównaniu do seryjnych taboretów?
Wygodniej, fajniej? Czy chwila przyzwyczajenia i jest tak jak kiedyś? Bo wyglądają super.
Siedziałem kiedyś w kubełkach alfy - czerwona skóra w brerze i uczucie niesamowite,
jak cie fajnie obejmują. Generalnie - czy warto wydać te zielone na nowe taborki.

jest nieporównywalnie lepiej/wygodniej
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

nie spodziewałem się że będzie taka różnica, jest duuużo lepiej. jak masz okazje kupić w dobrej cenie to się nie zastanawiaj

« Dodane: 29.04.2011, 18:49 »

najlepiej przejedz się w zakrętach jakimś STkiem i porownaj :)

wilhelm

porównanie spodu siedziska recaro i zwykłego

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

rozbebeszyłeś wszystko jeszcze nie zrobiłeś do końca????
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

wilhelmski jak na razie nie narzeka ... moze sobie chociaz stac podczas jazdy :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

większy ic na pokładzie

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.