Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Magnum grey kombi

wilhelm, 12.07.2010, 19:53 « poprzedni - następny »

T

Czarne lepsze.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

bas87

tez popieram czarne
st220

jedros1

Coś ci soczewica prawa opadła :D


wilhelm

To nie moja, moje są czarne. Po tym porównaniu widać wyraźnie że do ciemnego auta pasują ciemne lampy, a do jasnego jasne.

Z newsów dotyczących auta, padło turbo. Będę wsadzał z powrotem hybrydę, a przy okazji całkowicie pozbędę się EGR'a i orurowania z nim związanego ( razem z chłodniczką). No i obowiązkowo czyszczenie całego dolotu...

wojoo

Może chcesz moją seryjną turbinkę :) ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

Znudziła mi się seria :D

fredi

Fajne masz autko i bardzo kolor mi się podoba no i kombi.

Cinkciarz

Jednym słowem Wilhelm wysrało ci się turbo :P za mocno dociskałeś ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

To standard u Wilhelma... co chwilę coś psuje w samochodzie ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

Ty też psujesz ale o tym nie piszesz :D

wilhelm


Cytat: auchim w 11.05.2011, 11:04można dostać też bagnety z czujnikami Smiley najmniej roboty z podłączeniem tego

Chyba kupię taki bagnet, tylko czy to dobrze będzie mierzyć temperature?

« Dodane: 16.10.2011, 21:02 »

Na forum subaru wyczytałem że nie ma sensu mierzyć temp. w misce - w sumie logicznie myśląc racja. TO tak jakby mierzyć EGT na wylocie z wydechu :) Więc temat chyba odpuszczam, a wskaźnik sprzedaję...

wilhelm

Korzystając z pogody i pory roku wczoraj pstryknąłem mondziakowi parę fotek


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



link do reszty fotek Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://picasaweb.google.com/116386544160851013998/3Listopada201102?authkey=Gv1sRgCM_i95_q5u-pYA#

Cinkciarz

Wilhelm a co ci się stało z prawym odbłyśnikiem światła drogowego ??? to jakiś nowy tuning? :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

Marcin kiedy ty w końcu kupisz zaślepki od spryskiwaczy? Straszną wiochę robisz :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

Cytat: Cinkciarz w 04.11.2011, 17:42
Wilhelm a co ci się stało z prawym odbłyśnikiem światła drogowego? to jakiś nowy tuning? :D

Nic się nie stało - wygląda tak samo jak w lewej lampie.

Cytat: wojoo w 04.11.2011, 18:11
Marcin kiedy ty w końcu kupisz zaślepki od spryskiwaczy? Straszną wiochę robisz :)

Miałem ale w lato mi się pogubiły, teraz będę jeszcez ściągał zderzak żeby poprawić mocowanie rury ic i założyć większy icek. A potem założę zderzak i przykleję zaślepki jakimś mocnym klejem - bo mam ułamany zaczep w prawym sprysku...

« Dodane: 04.11.2011, 18:38 »

Tomasz, czemu nie moge edytować posta?