Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Magnum grey kombi

wilhelm, 12.07.2010, 19:53 « poprzedni - następny »

T

Cytat: wojoo w 14.10.2010, 19:14
GejTomasza  :rotfl4:
Wojoogejera :crazysex:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

hahahah
A mi sie podoba najbardziej nr 4 cóż znów zboczenie w kierunku wąskości:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Znowu rozlałem herbatę przez te liczniki :D

T

Cytat: eng w 14.10.2010, 23:53
Znowu rozlałem herbatę przez te liczniki :D
To ile Ty masz tam tych herbat? :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng


yoseph

widzę że jest tu kilka osób zafascynowanych czarnobylem tak jak ja:) może pojechalibyśmy sobie pooglądać prypeć ???, kiedyś natknąłem się na ofertę biura podróży które organizowało 3dniowe wyjazdy w tamten rejon, niestety nie dałem rady zorganizować ekipy;/ każdy na hasło "czarnobyl", "prypeć"  spekał odrazu;)  jeden problem jest tylko, przepustkę na wjazd do strefy dostaje tylko autokar więc nici z fajnych fotek naszych steków :E

wilhelm

Wybrałem się dzisiaj na hamownię, wyszło 2.2tdci :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


yoseph

Niestety na żadnym forum TDi nikt nie wypowiada się pochlebnie o żadnym oddziale vtecha;/ 
Jedno panujące przekonanie to "chcesz sobie poprawić humor? jedź do vtecha"  nie wiem ile w tym prawdy ale myślę że tylu ludzi nie może się mylić. Mój Tata wybrał się na chipowanie w dynosofcie w Tychach, ok gość miał praktycznie zwykły garaż, i wstawioną tam hamownię, cała otoczka nie robiła dobrego wrażenia, ale program jest pewny:) spędziliśmy tam chyba 4h. A za samym tunerem przemawia to, że wcześniej pisal programy w mastersie
Pozdrawiam

wojoo

Cytat: yoseph w 15.10.2010, 13:04
Niestety na żadnym forum TDi nikt nie wypowiada się pochlebnie o żadnym oddziale vtecha;/ 


i to coraz większe grono ma taką opinie ;)

« Dodane: 15.10.2010, 13:26 »

Cytat: wilhelm w 15.10.2010, 12:37
Wybrałem się dzisiaj na hamownię, wyszło 2.2tdci :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



taki "gift" od fabryki moze tylko oznaczac ze wtryski leją ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

Cytat: wojoo w 15.10.2010, 13:26
taki "gift" od fabryki moze tylko oznaczac ze wtryski leją ;)

Dokładnie, każdy mi to powtarza :P w v-techu też to usłyszałem.

« Dodane: 15.10.2010, 13:47 »

Cytat: yoseph w 15.10.2010, 13:04
Niestety na żadnym forum TDi nikt nie wypowiada się pochlebnie o żadnym oddziale vtecha;/ 
Jedno panujące przekonanie to "chcesz sobie poprawić humor? jedź do vtecha"  nie wiem ile w tym prawdy ale myślę że tylu ludzi nie może się mylić. Mój Tata wybrał się na chipowanie w dynosofcie w Tychach, ok gość miał praktycznie zwykły garaż, i wstawioną tam hamownię, cała otoczka nie robiła dobrego wrażenia, ale program jest pewny:) spędziliśmy tam chyba 4h. A za samym tunerem przemawia to, że wcześniej pisal programy w mastersie
Pozdrawiam

Jak zrobię mody w silniku to porównamy wynik V-techa i Dynosoftu :)

yoseph

o właśnie i tu wreszcie będzie wiarygodne porównanie, nie opierające się na domysłach, tylko na liczbach. Czekamy:)

weksla

moim zdaniem, wtryski leją ok, ale o tym ze V-tech zawyża jak sugerujecie to się nie zgodzę niestety, a ponadto żadne TDI nie jest dla mnie autorytetem.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yoseph

A co jest dla Ciebie autorytetem? Ja tylko powtarzam to co przeczytałem na innych forach nie chcąc źle doradzić Tacie tunera. Przecież fora są po to żeby czegoś się dowiedzieć i nie wiem czemu ktoś stamtąd mial wprowadzać mnie w błąd. Żeby nie było: nie jestem wrogo nastawiony to v-techa, kiedy wilhelm zrobi porównanie wszyscy się dowiemy ile prawdy jest w tych wszystkich opiniach, wszystko będzie na papierze i wiesz co? mimo tego co przeczytałem gdzieś indziej mam nadzieję że wszystko okaże się bzdurą, bo do v-techa mam najzwyczajniej bliżej:)
Pozdrawiam

heko

..heh...śledzę te fora...od kiedy Tomek P. nie pisuje tam (2008r.) rozpanoszyli się na dobre...ale fakty są troszkę inne
...na jednym z forów wrzucono parę wykresów po moich modach...przyjechali następni...też wrzucili wyniki...rozgorzała dyskusja, że moja hamownia zawyża bo to "Vtech" itd...w końcu jeden dał się namówić na porównanie pomiarów z obciązeniówką maha...była umowa że jak u mnie wyjdzie więcej to pomiary gratis...
..no i lipa...u mnie wyszło ..............mniej, a gość więcej nie napisał :D

...a ja sobie dalej chipsuje :P...jutro mam następne....
Wypożycz FF RS 3 :D Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://gcscars.pl/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.gcstuning.pl/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/GCSTuning

weksla

Napewno nie Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.tdi.pl
Nie jest dla mnie żadnym autorytetem.
Kiedyś tam sie zarejestrowałem i coś tam napisałem odnośnie silnika tdci, zostałem zrównany z błotem że tylko tdi power vag power itp Że on mają wszystko najlepsze i wogole szkoda gadać.
Cóż niestety na drodze zazwyczaj ucieram nosa b5 i prawie wszystkim b6

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps