Spot ogólnopolski 2015

st-power, 23.03.2014, 18:37 « poprzedni - następny »

caqerr

Mojego obecnie troche wstyd pokazać w obecnym stanie... :(
Ale dla mnie to nie jest wymówka :D Jak nic nie wyskoczy to myślę ,że się zjawię...
@wilhelm pewnie też podskoczy, carlosowi trzeba dać znać...
Kleber i Wilu pewnie też wpadną jak są gokarty... Dam im znać ;)

MAG

16.06.2015, 10:05 #151 Ostatnia edycja: 16.06.2015, 10:07 by MAG
U mnie nie chodzi o stan auta, bo zapewne zewnetrznie ani wewnetrznie nie będzie się czym pochwalić przy niektórych autach, ale sam fakt przyjechania swoim autem na taka imprezę jest ważny.

Tak jak pisałem wcześniej - o ile tylko bryka będzie na chodzie (nawet z jeszcze nie zrobionymi kilkoma rzeczami), to sie pojawię...


A co do gokartów to po pierwsze nie wiem czy sie ze swoimi ponad 120kg do nich zmieszcze, a po drugie, mam kontuzję kolana i to znacznie ogranicza moje możliwości ruchowe.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

sseebbaa1

Cytat: MAG w 16.06.2015, 11:05ale sam fakt przyjechania swoim autem na taka imprezę jest ważny.
Zgadza się. Ale przez fakt historyczności :) tego spota, można w ostateczności i nad tym problemem przejść do porządku dziennego.


Cytat: MAG w 16.06.2015, 11:05A co do gokartów to po pierwsze nie wiem czy sie ze swoimi ponad 120kg do nich zmieszcze, a po drugie, mam kontuzję kolana i to znacznie ogranicza moje możliwości ruchowe.
Gabaryty nie będą raczej problemem. Twierdzę tak po obserwacji dużych kolegów na tego typu spotach.
Kolano natomiast może być problemem do jazdy kartingiem. Chodzi zarówno o dosyć duże zgięcie nogi, jak i przeciążenia boczne.
Ale to zobaczysz na miejscu. Najpierw się przymierzysz i sam zdecydujesz.
(ja akurat jestem 2,5 m-ca po operacji kolana i raczej dam radę)


Sugeruję zabrać ze sobą jakieś rękawiczki - no może nie bawełniane :D oraz balaklawę (kominiarkę).
Rękawiczki uchronią przed odciskami i poprawią chwyt, natomiast kominiarka jest obowiązkowa ze względów higienicznych. Można taką zapewne dokupić na torze. (no chyba że ktoś przyjedzie ze swoim własnym kaskiem)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

SPOT  4 lipca (sobota) o godz.12 w Łodzi pod torem kartingowym Gokart Arena Łódź, ul. Smugowa 19.
Dotychczasowa lista osób :
01. st-power
02. sseebbaa1
03. MAG
04. fabio210
05. steveno
06. Tomasz
07. szaman696
08. Tigerbart
09. SAGAL
10  milo
11. caqerr
12...

wilhelm

wchodze w to ;)

SPOT  4 lipca (sobota) o godz.12 w Łodzi pod torem kartingowym Gokart Arena Łódź, ul. Smugowa 19.
Dotychczasowa lista osób :
01. st-power
02. sseebbaa1
03. MAG
04. fabio210
05. steveno
06. Tomasz
07. szaman696
08. Tigerbart
09. SAGAL
10  milo
11. caqerr
12. wilhelm

Wilu117

Wesele mam w tym terminie...

T

Panowie, padła propozycja, żeby dać info o zlocie w różnych miejscach. Nie jestem do tego przekonany, bo chyba lepiej spotkać się w węższym gronie osób, ale naprawdę zainteresowanych tematem i aktywnych na forum niż, trochę na siłę, zapraszać kogo popadnie. Zloty "masowe" są już organizowane przez FCP czy MKP.

Co o tym myślicie?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

caqerr

Ja bym fcp i mkp odpuścił. Bez sensu.

T

17.06.2015, 13:21 #158 Ostatnia edycja: 17.06.2015, 14:49 by Rijndael
Zapraszania na FCP czy MKP nawet nie rozważam, chodziłoby o większe promowanie zlotu na naszym forum, naszym fanpage itd. Nie wiem, czy ma to sens, bo jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany FT, to o zlocie i tak się dowie. A jeśli nie jest, to trudno. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

MAG

Cytat: Tomasz w 17.06.2015, 13:21
Zapraszania na FCP czy MKP nawet nie rozważam, chodziłoby o większe promowanie zlotu na samym forum, fanpage itd. Nie wiem, czy ma to sens, bo jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany FT, to o zlocie i tak się dowie. A jeśli nie jest, to trudno. :)
IMHO jesli już, to zapraszanie przez priva osób które na tamtych forach siedza w tuningu, ale z jakichś powodów nie udzielają sie tutaj...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

weksla

Cytat: st-power w 15.06.2015, 20:25
weksla nie pitol,bo masz 3 Fordy w rodzinie,więc wymówki dla Ciebie nie przewiduję :P

Ja mam 2 mój brat ma 3, a ojciec jednego:D hehehhe

jedyny problem tkwi w tym, że zaczyna sie sezon urlopowy, a już wiem ze 4 lipca będzie sobotą robocza w moim zakładdzie pracy... :E
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Lymok

Ja to tak pod znakiem zapytania, ale w razie czego to sie wpisuje na liste :P

SPOT  4 lipca (sobota) o godz.12 w Łodzi pod torem kartingowym Gokart Arena Łódź, ul. Smugowa 19.
Dotychczasowa lista osób :
01. st-power
02. sseebbaa1
03. MAG
04. fabio210
05. steveno
06. Tomasz
07. szaman696
08. Tigerbart
09. SAGAL
10  milo
11. caqerr
12. wilhelm
13. Lymok

( 13 to dzień moich urodzin xD )
Nirimov / Dawid

steveno

Lymok miło będzie znowu popodziwiać Twoje drzwi są zaje...te:)
Do przodu!!!

yayko

Jeszcze trochę  to sam założysz  takie dzwi  :)

Tigerbart

Ja bym drzwi wywalił  :P po co zbędna waga   :stupid: