[Mondeo] MKIII 2.2 TDCi ST [qualin]

qualin, 07.04.2014, 19:30 « poprzedni - następny »

WojtasS

szczerze to dziwna sytuacja, a co na to koleś od którego kluczyk kupiłeś?


Cytat: xmen w 22.08.2015, 17:40jak masz imo już w tym kluczyku to możesz go sam zakodować Smiley ja tak robiłem

przekręcasz kluczyk w pozycje zapłonu 4x w ciagu 4 sekund
usłyszysz takie pik z okolic konsoli
teraz nacisnij jakis ( jednocześnie ) przycisk na kluczyku  w tym co w stacyjce i tym co masz do zakodowania trzymając go w miare blisko
powinno byc tez pik

no i na koniec odczekaj 20 sek i nic nie tykaj lub
przełącz kluczyk w pozycje zapłonu i potem wyjmij juz kluczyk

i powino być ok pod warunkiem ze w tym kluczyku już jest pestka czyli imo


tym sposobem zakodujesz tylko  centralny zamek, żeby zakodować immo trzeba mieć wszystkie kluczyki i trochę inna kombinacja - przynajmniej u mnie tak było ;)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

qualin

Jeszcze nie pisałem do gościa od którego kupiłem. Facet co mi programowal włożył immo takie jak w fabrycznym kluczyku. Jest trochę większe od tej pastylki co siedziała w środku i jest ze szkła na zewnątrz a nie plastiku.

Tigerbart

Gdzie programowałeś kluczyk?

Pytam by myślę o wymianie klucza na ten z JAGa ;)

qualin

W Wejherowie na dworcu jest koles co ogarnia dobrze temat i tam robilem.

qualin

Wersja zimowa :P
Trzeba bylo nabyc nowe ogumienie na zime i wybor padl na oponki Kleber Krisalp HP2 205/55 R16 w cenie rowno 1000 zl
Przemalowalem tez stalowki na czarny mat bo byly juz w stanie oplakanym :)
Musialem tez wymienc rure od IC do EGR bo sobie postanowila peknac w efekcie czego auto nie mialo sily jechac. zamiennik kosztowal cale 74 zl z przesylka :P
Mondeo dostalo takze nowy weglowy filterek kabinowy oraz zostala odgrzybiona klima ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Jak wodac z lusterek juz zniknal plastilak i niestety wcale nie jest latwo sciagnac to dziadostwo :/ Przez zime musze to zdjec z felg i az mi sie slabo robi jak pomysle ile z tym bedzie roboty :/

Tigerbart

Widzę że dałeś radę wjechać na parking Manhattanu wiec nie będzie kłopotów w zimie że za nisko siedzi :)

qualin

To parking w moim bloku :P

yayko

Qualin jaki masz gwint? I jak z komfortem taczka?

qualin

Panie jaki gwint :P cały czas mam zawieche TA Technix 50/50 ;) Komfort jest ok, trochę sztywnej jak na serii ST.

@Tigerbart co do parkingów to odradzam wjazd do Madisona. Prawie sie tam powiesilem autem przy samych szlabanach. Myślałem,  że nie przejade.

Tigerbart

Nie nie, nie ma mowy - wjeżdżam tylko ewentualnie do Carrefoura i Tesco. Do reszty to zostawiam auto przy Lidl, netto czy biedronce.

yayko

Dasz mi namiar na tą zawieche :)

qualin

Cytat: yayko w 24.11.2015, 15:10
Dasz mi namiar na tą zawieche :)
Prosze bardzo: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://cardesign-tom.com/pl/ford/5696-zawieszenie-sportowe-ta-technix-ford-mondeo-turnier-typ-bwy-50-50mm-poza-nivo.html
Zawieszenie jest wysylane z Niemiec. Przesylka byla u mnie po kilku dniach od oplacenia.
Jednak nie sprzedajesz STeka? :P

qualin

Odwiedziny w rodzinnym miescie ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


tomekka

Fajnie siedzi na tym stalaku

Tigerbart

Przyczajony tygrys, ukryty smok ;)