[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

Mustang

Weksla ładnie przyszalałeś z tym środkiem! Podoba mi się bardzo. Tylko teraz kolorystycznie masz naciapkane :D
Klimatronik z polifta plug&play czy coś trzeba kodować?

weksla

Mustang no troche jest cho8nka ale specjalnie mi to nie przeszkadza. Trzeba by zmienic guziki na poliftowe w przyciskach grzania szyb i ppkretło od swiateł chyba tyle. Panel klimy totalny plug&play. Można śmialo zmieniać
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Do zestawu naszych rodzinnych Fordów dziś dołączyło mondeo st220:D
2002r wygląda jak na fotkach:D
Młodemu micha się cieszyD:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Kilka rzeczy do zrobienia, imho szkoda że przedlift, ale za to szyber daje radę no i nadwozie w sedanie z czerwonym wnetrzem:D:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

st-power

Ładnie się prezentuje :) Bezawaryjności i radości z jazdy życzę.
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

custom

gratulacje z zakupu.
Czerwona skora pasuje do srebrnego nadwozia

weksla

No jak troche go podrobi to pewnie będize odrębny wątek.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Tigerbart

Bardzo ładny st

yayko


weksla

Dośc długo nic nie pisałem o swoim czarnuchu, troszke się zmieniło:)

Mody:
- Komplet Bilstein B6;
- Eibach PROKIT;
- Wzmocnione sprzegło, docisk i dwumasa;
- Szpera MFactory;

Eksploatacja:
-Wymienione piasty przód;
-Wysprzęglik;
-osłony przegubów wewnetrznych.

Ucze sie teraz nowej charakterystyki auta. jest FUN:D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

No to teraz znowu czujesz się jak w nowym autku (mimo, że nie tak dawno kupiłeś).
Pewnie całkiem nowe doznania po takiej metamorfozie zawieszenia i napędu, co?


PS. A ja też mogę trzymać swoje zimówki na Twoim garażu? :stupid:
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

PyRsHaL

Panie! Mówiłeś, że będziesz dzwonił jak pojedziesz po odbiór... :(
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

weksla

02.07.2015, 06:10 #566 Ostatnia edycja: 02.07.2015, 06:12 by weksla
Panie no niestety sprawy osobiste sprawiły że niestety bylem bardzo nieczasowy. Jednak co odwlecze nie uciecze bo bedę tam zaprwne jeszcze nie raz:) A na spotkanie zapraszamy w sobote do Łodzi. Jedziesz? Moglibyśmy cisnąć razem
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yayko

Miód  malina i orzeszki :)

st-power

Jak mi się nigdy nie podobała wersja 5-cio drzwiowa,tak Twój STejk mi się podoba i to bardzo :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

skoti79

Były jakieś kłopoty z montażem szpery?