[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

weksla

No w mondeo to nie za dobrze to wygląda☺
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



4tlok Brembo na tarczy 336mm z Rs siedzi
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

fabio210

Z czego przeszczep? Jak to wygląda w PLN?

weksla

No i mamy komplet kółek na lato. Oby przyszedł sezon i odpowiednia pogoda.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Przymiarka felgi Rs 19" pod nowe zaciski. Z racji jak dla mnie dziwnego ET felgi bo aż 60 felga wchodzi na styk przy dystansie 15mm:) fuks bo nie chciałem większych a te mam:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Oponki to R19 235/35 Michelin Pilot Super Sport w stanie praktycznie idealnym po przebiegu rzedu kilku tysiecy. Produkcja koniec 2014r
Udalo się kupić okazyjnie za stosunkowo nie dużo. Normalnie nie byloby mnie stać na nowe.

A tu taki fake:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

lolomanolo

Strasznie ciezkie te felgi, nie wiem czy sie nie zrazisz...

thomas198

Ciężkie, ale w czym problem? Przynajmniej sie nie wyginają od jazdy po dziurach, ori st gną sie jak by były z papieru .;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.facebook.com/FSV.Performance/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fsv-performance.pl/

weksla

W czym problem z tą ciężkością? O wagę chodzi?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

damiano

Pewnie lolomanolo chodzi o masę nieresorowaną
Tune by CARS Upgrade

TAM

lolomanolo, a ile one ważą? Bo jeśli rzeczywiście są takie ciężkie to sobie odpuszczę, a właśnie zacząłem o nich myśleć...

lolomanolo

21.02.2016, 23:41 #894 Ostatnia edycja: 21.02.2016, 23:51 by lolomanolo
dokladnie, po zmianie na 18" OZ roznica byla zatrwazajaca! Seryjne 19'skti tez sie niestety gna. Nie przypominam sobie, ze bym w cos mocno wpadl, a musialem prostowac.

edit: @TAM ja nie wazylem, ale internety prawia, ze 13kg i na moja reke by sie zgadzalo.

TAM

Cholera, to już sporo... przy RS-owych tarczach i zaciskach robi się już bardzo nieciekawie... Też się przekonałem jak zupełnie inna jest jazda na lekkich felgach, dlatego właśnie zapytałem – swego czasu miałem OZ Superleggera.

weksla

Az z ciekawości zważe ale nie sądze aby ważyły specjalnie więcej niż seria 18" St
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

ST

Mnie też się kiedyś obiło o uszy o tej wadze, dlatego kupiłem wzór RS , ale 18". Wprawdzie ET było 52,5 to musiałem dołożyć dystanse, ale i tak wyszło to wagowo pewnie sporo mniej niż większe i szersze 19". A do tego moje mają szerokość 7,5" - idealnie pod opony 225. No ale jak kolega zważy to już coś będzie więcej wiadomo.

lolomanolo

Oprócz tego, że lżejsze to masa na mniejszym promieniu też robi dużą różnicę.

weksla

Dziś bedziemy znać masę kół z oponami 18" i 19"
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps