[Fiesta] Fiesta ST150 kolektor wydechowy

TowerST, 14.02.2015, 19:57 « poprzedni - następny »

TowerST

faktycznie jest plecionka jako osobna część, ale na tymże samym zdjęciu jest kolektor 4:1, a nie 4:2:1 jak informuje nazwa produktu. Dodatkowo w całym setcie to jest tylko dostępne, a mi tylko brakuje kolektora. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć samego markowego 4:2:1 z plecionką.
RS Mark III / było ST225 / ST150

TAM

Zdjęciem się nie przejmuj, mają to co trzeba. Jak do nich napiszesz, to potwierdzą. Sam kolektor też na pewno sprzedadzą.
A tak w ogóle nie można wykorzytać oryginalnej plecionki? Nie pamiętam już jak to jest...

TowerST

oryginalna plecionka jest częścią downpipe-a więc odpada. Za sam kolektor z dokładką plecionkową chcą chore pieniądze. W powyższej sytuacji decyzja zapadła 4:1. Czekam jeszcze tylko na info od pumaspeed, czy aby na pewno brać EVO2, bo dokopałem się do info, że to raczej pod turbo setup jest przygotowane.
RS Mark III / było ST225 / ST150

TAM

Tak czy inaczej powodzenia, ST150 to straszny fun :-)

TowerST

16.02.2015, 22:30 #19 Ostatnia edycja: 17.02.2015, 17:04 by TowerST
oj tak, jeździ jak gokart, mnóstwo radochy daje ((((:

« Dodane: 17.02.2015, 17:04 »

zamykając temat - może przyda się potomnym. Mail od pumaspeed:

We cancelled the 421 system many years ago
The evo2 was always the best for low down power so we made that instead

Our 182 remapping will give even more low down power, much more than other
suppliers as we spent many hours on the dyno
RS Mark III / było ST225 / ST150

Jondi

Czemu flexi pipe odpada i musi być kolektor z plecionka? Jaka ostateczna cenę z wysylka powiedzieli za 4-1? Szkoda ze walki kosztują kupe siana :-\

TowerST

269 funtów netto. Wysyłka 120 PLN, ale to ja załatwiłem według mojej umowy z Rabenem. Pumaspeed chciała wysłać za 250 PLN. Kolektor musi być z plecionką żeby ona kompensowała wibracje układu. Flexipipe wylatuje. 2000 pln za komplet wałków sportowych to standard. Ale zanim wrzucisz wałki to i tak wcześniej z 10 tysi trzeba wydać (wydech, szpera, dolot). Szczerze mówiąc to ja te mody robię pod kątem motorsportu i wyścigu zbrojeń. Do normalnej jazdy na pewno bym tego nie robił. Taniej by wyszło kupić Focusa ST225.
RS Mark III / było ST225 / ST150

Jondi

Ja jak NA RAZIE mam tylko dolot (wykres dal Heko). No i wydech muszę zmienić bo fabryczny zaczyna się sypać :-\  problem w tym ze nie chce czegoś głośnego bo smigam fiesta na codzień:-)  flexi pipe milltrka juz mam z forum fiesty :-)