[Mondeo] ST220 Estate - Rodzinny Grand Tourer

Tigerbart, 16.05.2015, 17:35 « poprzedni - następny »

SAGAL

omg nie sciemniaj dawaj fotki :D
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

Tigerbart

12.05.2016, 21:09 #211 Ostatnia edycja: 12.05.2016, 22:06 by Rijndael
Nie podobają mi się te zdjęcia ale oto one:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




bishop

Na pierwszej focie z boku ok, fajne. Ale już pod kątem jak widać naciągnięte opony...bałbym się jeździć abym nie wciągnął jakiegoś przechodnia to tej sieczkarni :D :evil:
ps. ale lakierek ładny.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

Tigerbart

Kolor mi się nie podoba bo się zlewa z budą. Wyglądają jak felgi strukturalne na tych zdjęciach.

Jeździ się normalnie, tak jak się spodziewałem. Muszę uważać na ranty i tyle, i tak są mniejsze niż miałem w Essie.

sseebbaa1

A mi własnie najmniej podoba się na pierwszej fotce. Zwłaszcza tylne koło (jako całość) jest za małe - duża przestrzeń pomiędzy łukiem nadkola a oponą.
Z kolei zdjęcia zrobione pod kątem pokazują przepiękny kształt felgi, gdzie środek jest wyraźnie głębiej, niż krawędzie. Uwagę zwraca drugi oszukany rant wystający zdecydowanie bardziej, niż ten właściwy. Taki zabieg ma na celu potęgować efekt krateru w feldze (zapadnięty środek).

Natomiast naciąg jest okropny i nigdy mi się nie podobał. Jak patrzę na miejsce w nadkolach, to pokusiłbym się o szersze opony i dzięki temu właśnie mniejszy naciąg opony.

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

yayko

Zajebiscie :) jaram sie w chuj :)

jazzga7

Najs

SAGAL

super wyglada
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

MotoManiaq

Jest bardzo dobrze:)

wyklikane palcem

yayko

jeszcze dupina na dół i czarne szyby :)

« Dodane: 13.05.2016, 10:18 »

fap fap fap fap fap :D

olo

Łooooo , najbardziej kozackie MK3 jakie widziałem , no to kółko robi robote. Świetny wzór i świetny naciąg

Tigerbart

Jak będzie ta służbówka to na bank daję je do malowania. Na żywo fajnie wyglądają, ale nie urywają jajców.

Szyby mają wizualny sens jak się przyciemnia razem z przednimi, a tak to nie ma sensu się w to bawić.

Tyłu nie da się regulować więc nie da się obniżyć go z tyłu bardziej, ale to w sumie praktycznie jak by wsiadły 3 osoby z tylu to nie będzie żadnych problemów.

qualin

Moznaby jakiegos spota ogarnac ;) Moze jakas sesje foto by pstryknac  na dwa lub trzy Mondeo bo w sumie musze mojemu jakies zdjecia porobic ;)

Tigerbart


qualin

to se go umyjesz :P tez mi filozofia, przeciez nie mowie, zeby dzisiaj to robic :P