Tuning hamulców w mondeo mk3

wojoo, 14.05.2010, 14:23 « poprzedni - następny »

wilhelm


linkgrabber

klocki HAWK PERFORMANCE HPS

NeroN

Właśnie dziś wrzucam HAWKi :)

Wyglądają fajnie, a tarcze Zimmerman CoatZ, myślałem nad EBC Grooved6, ale ostatecznie darowałem sobie.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

linkgrabber

ale sa standard i sport coatz

Ja kupilem tutaj i koleś mi doradzał co wziąć:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.brakeparts.pl/product.php?id_product=104987

Od tych cen jest rabat dla fcp i mkp wiec mozna sie powolywac ;)

NeroN

No u tego goscia bralem. Tarcze lokalnie kupowalem bo mialy byc na stare ale sie okazalo po zdjeciu ze lepiej nowe.  Tarcze standard.

NA RAZIE walcze z klockami, bo nowe na nowa tarcze nie chca wejsc. Sa do Audi i chyba sa z 0,5mm grubsze. Na betonie chyba je zjade troche....
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

linkgrabber

moje tak samo więc troche mnie zmartwiłeś.

T

Pamiętajcie, że dobre klocki to podstawa, są dużo bardziej istotne niż tarcze.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

linkgrabber

ale Hawki to dobre klocki, w dodatku dosyc drogie ;)

T

Wiem, to taka ogólna uwaga po przeczytaniu kilku ostatnich stron. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

NeroN

Chwila tarcia po betonie. Dokladnie 0,5mm brakuje. Klocek zew. Ten nie od tloczka przytarlem i weszlo jakby z tad bylo ;) po poludniu jade w pierwsza trase na tym zestawie.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

T

NeroN, powiedz, że żartujesz... :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

No nie mówcie że nie czujecie różnicy miedzy zwykłymi heblami a z foki. Neron może masz zapowietrzone?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

linkgrabber

z tego co czytalem i pytalem ludzi którzy mają je założone na mkp to wszyscy zadowoleni i każdy czuł różnice, ja sie jeszcze nie wypowiadam bo póki co wszystko kupilem a nie mam kiedy założyć... Mam nadzieję, że zdąże do zimy pojeździć na nich :D

T

Chodziło mi o to szlifowanie klocków o beton... Nie wierzę, że NeroN to zrobił. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

linkgrabber

ja odpisywalem na to co weksla napisał ;)

Zobaczymy jak bedzie u mnie czy wejda bez problemu, wedlug brakeparts powinny, jak nie wejda to przelece jakims drobnym papierem bo beton chyba może za głebokich rys narobić, zreszta ta pierwsza warstwa to i tak jest po to żeby ktoś zaraz ich nie przypalił przy docieraniu ;)