[Mondeo] wszystkie gumowe węże pod maską do ST220

Tigerbart, 10.12.2015, 23:57 « poprzedni - następny »

kubek

seba wąż po prawej stronie zdjęcia jest już w ofercie Marsila (kolega go wymiarował i robili nam na zamówienie) - jest zamontowany już w trzech st220 (kleber potwierdzi bo montował u mnie)

Tigerbart

Panowie.

Potrzebne są wszystkie gumowe elementy w jakimkolwiek stanie.
Nie mam jeszcze żadnego węża spod maski st220.
W związku z tym:

Po pierwsze podaję adres do wysyłki

Bartłomiej Talarczyk
Centrum Dystrybucji Lidl
Ul. Gdańska 2c Rusocin
83-000 Pruszcz Gdański

Po drugie proszę o przeniesienie tematu do zakupów grupowych

Po trzecie muszę was trochę ochrzanić za opieszałość, bo jak widać w różnych wątkach na forum chłopakom przytrafiają się różne usterki związane z koniecznością wymiany węży a w temacie cisza. Wiem że są święta ale chciałbym jak najszybciej nawiązać konkretny kontakt z wykonawcą węży silikonowych aby można było zakupić duuuze taniej to co każdy potrzebuje.

Gwarantuję, że osoby, które wyślą do mnie węże a będą zainteresowane zakupem silikonowych nie będą płacić za wysyłkę za nowe węże ode mnie (bo zakładam że dystrybucją węży przy zakupie grupowym również się zajmę).

Fajnie jakby na przesyłce był Nick z forum gdyż niezbędny będzie kontakt celem ustalenia jakie węże zostały do mnie wysłane.

Zachęcam do spinania zwieracza i czekam na wasze paczki.

Ven83

Jaki status? Proponuję zakupić mimo wszystko używki komplet i hej. Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5063799689

Tigerbart

Status jest niezmienny od początku. Czyli zerowy progres, null, zero.

Jeśli mam wydać parę stówek na węże, które mają posłużyć tylko jako wzór do zdjęcia wymiarów a potem zainwestować w silikonowe, to cena wychodzi jak bym kupił komplet z UK. Bez sensu.

Ven83

To kiepsko. Proponuję na MKPL w dziale V6 założyć ten temat z celem zebrania listy chętnych na zakup węży używanych do zebrania wymiaròw. Jak będzie z 10 os już się opłaci.