tarcze ebc Turbo Groove i klocki ebc green stuff

GaBB, 06.08.2010, 14:16 « poprzedni - następny »

wojoo

ze tak sie wtrącę  , nie kupujta ludziska ebc green ... mialem je poprzednio z ate PD i żenada ...
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

GaBB

Wojtek ale dlaczego żenada? w sensie? Myślisz ze z TG też będą się źle spisywać?
-----
Pozdrawiam,
Marcin

wojoo

nie spełniało to moich oczekiwan ... po prostu były kiepskie  , natomiast jak beda sie spisywały z TG nie mam pojecia ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

GaBB

Fotki tarcz, klocków i sprężyn...proszę o opinie na tyle co widać...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


-----
Pozdrawiam,
Marcin

T

Wiele tu nie widać bo brudne to wszystko, ale sprężyny wyglądają niemal jak nowe, tarcze też ok, nie wyglądają na poryte klockami czy coś takiego.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GaBB

mogę dać linki do fotek w dużej rozdzielczości jeśli to coś pomoże:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://img199.imageshack.us/img199/2196/img9118l.jpg
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://img690.imageshack.us/img690/6240/img9115u.jpg
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://img836.imageshack.us/img836/3038/img9117n.jpg

-----
Pozdrawiam,
Marcin

weksla

wygląda to całkiem całkiem nie powiem
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps


GaBB

Sprężyny to Vogtland'y.
-----
Pozdrawiam,
Marcin

T

Cytat: GaBB w 09.08.2010, 20:32
mogę dać linki do fotek w dużej rozdzielczości jeśli to coś pomoże:
Jak na moje oko to wygląda ok, ale może nich się jeszcze inni wypowiedzą.

Masz dla porównania fotkę moich zniszczonych tarcz (popękane, porżnięte klockami i przebarwione):

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Oktan

rok temu maiłem na aucie zestaw EBC Green i Mikody, takie jak u Tomasz'a - odczucia takie same jak boro - całe niemalże nabożeństwo zrobione z docieraniem, później kilka "lepszych" hamowań i hamulce puchły !!! ponadto tarcze głośne przy hamowaniu - tarcie klocka o te cholerne nacięcia

jedyny plus to było DUŻO mniejsze zabrudzenie felg aluminiowych

jak dla mnie EBC Green to SYF i niestety, ale nietani - za tę cenę można oczekiwać czegoś lepszego i bardziej trwałego
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

boro

Cytat: Oktan w 16.08.2010, 22:09
rok temu maiłem na aucie zestaw EBC Green i Mikody, takie jak u Tomasz'a - odczucia takie same jak boro - całe niemalże nabożeństwo zrobione z docieraniem, później kilka "lepszych" hamowań i hamulce puchły !!!
No, u mnie na Redach jest trochę inaczej - po kilku "lepszych" hamowaniach dopiero zaczynają hamować  :). IMO dlatego Redy nie nadają się do takiej zwykłej/normalnej/codziennej jazdy. Bo żeby móc skutecznie zahamować w razie nagłej potrzeby, to trzeba je utrzymać w pełnej "gotowości", a żeby to osiągnąć jeżdżąc np. po mieście, to trzeba chyba uprawiać sprinty od świateł do świateł... 

Cytat: Oktan w 16.08.2010, 22:09ponadto tarcze głośne przy hamowaniu - tarcie klocka o te cholerne nacięcia
Dokładnie. Dźwięk, który wydaje się może i fajny na początku po jakimś czasie zaczyna wkurzać...

auchim

18.08.2010, 09:35 #42 Ostatnia edycja: 20.09.2010, 11:27 by auchim
właśnie zanabyłem zestaw turbogroove + redy, hymm zobacze co z tego wyjdzie :)

z zestawem od foki dałem sobie spokój, znalazłem dwa ale skubani wiedzieli co sprzedaja i dużo krzyczeli, może kiedyś jeszcze upoluje się za rozsądną kasę bo teraz potrzebowałem tarcz na szybkiego

moje pierwsze spostrzeżenia po prawie miesiącu
rzeczywiście trochę słychać tarcie ale bez przesady tragedii nie ma, ale felgi brudzą się niesamowicie może to kwestia tej warstwy na klocku która ma niby pomóc ułożeniu się, dam im jeszcze trochę czasu ale chyba spróbuje wrzucić stare klocki i zobaczyć jak to będzie wyglądać

co do skuteczności hamowania to nie widzę żadnej różnicy w stosunku do starego zestawu przy normalnej jeździe miejskiej ale staram się ich jeszcze za bardzo nie katować

Pistolet

Hey,
ja mam zestaw TG i Greeny...
Co do codziennej jazdy po mieście nie widzę dużej różnicy z serią.. natomiast na trasie miło zaskoczony.. ciekawy jestem jak sprawują się Redy.

Petersan

ja miałem wcześniej greeny, aktualnie seria... różnica jest MINIMALNA, ale fakt jest taki, że greeny mi mniej syfiły felunek...
pzdr
Peter