Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

weksla

wieśniak jechał firmowym oplem vivaro
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Ehh Sławek ma nadzieje, że Monice nic się nie stało?

T

Cytat: weksla w 31.05.2011, 19:15A wracając do rzeczywistości to się dziś nieźle wkurwiłem, jakiś sosnowiecki frajer-cwaniaczek skasował moje drugie auto
Weksel, nie przejmuj się, to tylko auto.

« Dodane: 03.06.2011, 00:50 »

Cytat: eng w 02.06.2011, 07:32
Ehh Sławek ma nadzieje, że Monice nic się nie stało?
Myślę, że już to nawet sprawdził. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kromir

Witaj Weksla. Piekne Mondki. Wspaniale okazy. Mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci poznamy sie na jakims spocie i podzielimy sie uwagami. Pozdrawiam Kromir

weksla

dzieki:) mnie sie tez tak wydaje i mam taka nadzieje
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Tak dla urozmaicenia teraz mam 3 rożne koła:D:D:D: :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



uff ledwo weszły:D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Dobrze się czujesz? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Doskonale ale 2 fele poszły do prostowania, więc tymczasowo muszę na czymś jeździć:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Nie przyszło Ci do głowy, żeby założyć dwie zimówki, a nie zimówkę i dojazdówkę? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

przyszło mi to do głowy, jednak myślałem ze mam krzywą tylko jedną fele w efekcie okazało się ze 2 a miałem przy sobie tylko jedna zimówke wiec wpadłem na pomysł że zapas założę, pozatym jest to pełnowymiarowa guma a nie żadna dojazdówka:)
A po drugie jutro po południu bede miał juz proste felgi więc w zasadzie autem nei bede jezdził.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Zimówka jest miękka, a P6000 która masz na zapasie wyjątkowo twarda. Przez chwilę jeździłem w takiej konfiguracji (miałem zimówki i złapałem gumę, a na zapasie miałem właśnie P6000) i nie bardzo chciał przyspieszać ani hamować. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Lasko1990

Ja również kiedyś złapałem w zimę kapcia.I też na zapas mam P6000 oj ciężko było ;)

weksla

herheh dam rade do jutro do pracy mam tylko 8km:D więc na zimnym  silniku i tak się tylko turlam a nie jeżdżę:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 16.06.2011, 00:01herheh dam rade do jutro do pracy mam tylko 8km
Ale jesteś pewien? Przemyśl to dobrze... :wojoo:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

No i po sprawie, dziś odebrałem i założyłem koła prościutkie, wyważone i idealne:) strzał w dziesiątke żadnego bicia itp. Kosztowało mnie to 160złociszy. jeszcze tylko dla świętego spokoju sprawdzę zbieżność i będzie ok
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps