I Spot STdriversPL - Radomsko 26.09.2010 r. godz. 14.00

Oktan, 23.08.2010, 21:23 « poprzedni - następny »

wojoo

Cytat: weksla w 24.09.2010, 20:36
I jak przed spotem, mam nadzieję że pogoda dopisze i wszyscy, a nawet więcej osób się zjawi:P

pogoda bedzie beznadziejna - aż 14st ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

duss

Cytat: eng w 23.09.2010, 23:06
Planu w sumie nie ma. Spotykamy się tak jak napisałeś gdzieś tam w Radmosku gadamy o sprawach związanych ze stronką oraz o samych samochodach. Niektórzy spotkają się po raz pierwszy także będzie o czym gadać. Jak już ustalimy, że zgłodnieliśmy to zaniesiemy nasze brzuchy do restauracji i w miłej atmosferze skonsumujemy posiłek. duss wybierasz się? Mamy plana z Wekslą, Cinkciarzem i Wilhelmem spotkać się pod Fashion Hause ok 12.30-40 i ruszyć razem na 1 w stronę Częstochowy.

dzisiaj odebralem swojego "przecinaka": ) to na 80 % melduje sie pod FH o 12,30 - 12,40

to ile ostatecznie samochodow sie zapowiedzialo??? z 30??? bedzie???
__________________
NOwe Fotki w Galeriiii ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FORD at stable: S-max2.2 TitaniumS 09/2010r

wojoo

Cytat: duss w 24.09.2010, 21:26
dzisiaj odebralem swojego "przecinaka": ) to na 80 % melduje sie pod FH o 12,30 - 12,40

to ile ostatecznie samochodow sie zapowiedzialo??? z 30??? bedzie???

z tego co wiem to ma byc około 70 aut
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

Cytat: wojoo w 24.09.2010, 22:38
z tego co wiem to ma byc około 70 aut

heheh chyba pod jakimś supermarketem:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Petersan

ja niestety jednak nie dam rady  :(

miłej zabawy!
pzdr
Peter

eng

Szkoda Petersan. Wojoo nie zniechęcaj kolegi duss wpadaj śmało. Do zobaczenia jutro.

wojoo

Cytat: eng w 25.09.2010, 13:54
Szkoda Petersan. Wojoo nie zniechęcaj kolegi duss wpadaj śmało. Do zobaczenia jutro.

niby czym nie zniechęcam :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

mouzes

dobra, to ja może zapytam tak dla jasności ...

gdzie i o której się spotykamy ?
... następne będzie V8

eng

Godzina 14:00

lokalizacja spotkania (parking):

Radomsko, ul. Tysiąclecia 3 (obok Sądu  )

lokal:

Radomsko, ul. Wyszyńskiego 5

« Dodane: 25.09.2010, 19:48 »

Jeśli chodzi o spotkanie pod FH to spotykamy się zaraz przy wjeździe na parking FH. duss jeśli masz CB będziemy na kanale 25. Jakbyśmy się spóźniali poczekaj chwilę na nas. Będziemy ok 12.30 -45

mouzes

wyszło jak wyszło i momo że obiecałem to chyba niestety mnie nie będzie :/

no ale postaram się dojechać (niestety jak coś to będę spóźniony, dość mocno spóźniony).

nic jednakże nie obiecuję niestety :(
... następne będzie V8

wojoo

mouzes sie dyga :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

duss

Do zobaczenia jutro...:-)
__________________
NOwe Fotki w Galeriiii ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FORD at stable: S-max2.2 TitaniumS 09/2010r

mouzes

Cytat: wojoo w 25.09.2010, 20:51
mouzes sie dyga :D

taka praca
... następne będzie V8

eng

eee no mouzes ja tylko żartowałem z tą przejażdżką tym Twoim bolidem.

Fordziak

Odbędzie się ten spot w ogóle? Bo tak patrząc na listę chętnych to coś cie Nmko.