I Spot STdriversPL - Radomsko 26.09.2010 r. godz. 14.00

Oktan, 23.08.2010, 21:23 « poprzedni - następny »

weksla

jasne że tak, przyjeżdżaj, może i nie będzie dużo osób, ale konkretni:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Fordziak

26.09.2010, 10:55 #136 Ostatnia edycja: 26.09.2010, 18:02 by Fordziak
Ale ja mam tylko gril od st??l


« Dodane: 26.09.2010, 18:02 »

Ja już w domku.Dzięki za spota,miło było Was poznać.

Petersan


weksla

hej. Ja się melduje juz w domu, foty wrzucę trochę później, ale dziś powinny już być. Było super, oby częściej. Następny spot w małopolsce:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Oktan

parę słów ode mnie:
wielkie dzięki za tak liczne stawiennictwo
fajnie było się spotkać i poznać,
jak dla mnie - było za krótko: nie z każdym zdążyłem się nagadać :)

PS.: jedna uwaga: nie beirzcie na pokład wojoo - no co za gość: jedziemy moim, a tu naglae: słyszałeś ?!?! coś ci trzeszczy w bagażniku, no i wydech masz głośniejszy ... (tutaj krótkie milczenie nas obu) aha, sorry miałem nic nie komentować !! -> tutaj był na obopólny śmiech !! HEHEHE !! - spoko loko to tylko w forimie żartu było :)
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

Fordziak

Moje małe Fordziaki pytają się kiedy następny zlot bo pizza była super.

wilhelm

Spot udany! Faktem jest że czasu było trochę mało, ale wystarczająco dużo żeby stwierdzić że z furą trzeba coś zrobić bo na razie jest mogiła :D ... ogólnie atmosfera była miła, a dwa mocniejsze diesle pomogły mi przekonać się na nowo do TDCI :D mody czas zacząć!

Czekam na fotki.

wojoo

Cytat: Petersan w 26.09.2010, 18:57
coś więcej?
foty?

trzeba było byc ;)

« Dodane: 26 Wrzesień 2010, 21:25:38 »

Cytat: Oktan w 26.09.2010, 20:55
parę słów ode mnie:
wielkie dzięki za tak liczne stawiennictwo
fajnie było się spotkać i poznać,
jak dla mnie - było za krótko: nie z każdym zdążyłem się nagadać :)

PS.: jedna uwaga: nie beirzcie na pokład wojoo - no co za gość: jedziemy moim, a tu naglae: słyszałeś ?!?! coś ci trzeszczy w bagażniku, no i wydech masz głośniejszy ... (tutaj krótkie milczenie nas obu) aha, sorry miałem nic nie komentować !! -> tutaj był na obopólny śmiech !! HEHEHE !! - spoko loko to tylko w forimie żartu było :)

hehehe, dobra dobra , lepiej uporządkuj sobie w bagazniku :D a co do wydechu to chyba oczywiste ze masz glosniej w srodku ;)

a tak na powaznie było bardzo sympatycznie, 1 spot STD mozna zaliczyc do udanych ;) oby tak dalej...

« Dodane: 26 Wrzesień 2010, 21:27:38 »

Cytat: Fordziak w 26.09.2010, 21:01
Moje małe Fordziaki pytają się kiedy następny zlot bo pizza była super.


spot mam nadzieje ze jak najszybciej a co do pizzy ... hmmm chyba nie do konca :P


« Dodane: 26.09.2010, 21:28 »

dawać foty :D mi sie nie chcialo robic hehe :P
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

duss

Ja tez dzekuje za spot ;) milo bylo ..... szkoda tylko ze z kilkudziesieciu aut zjawizlo sie 7-8 ;) - ale i tak fajnie bylo.....

hah zgadnijcie co mialem na kolacje ;) - pizze ;) - normalnie mam dosc na najblizsze 3 miesiace;D


Krótki film - z spotu zamieszcze za chwile ;)
__________________
NOwe Fotki w Galeriiii ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FORD at stable: S-max2.2 TitaniumS 09/2010r

wojoo

Cytat: duss w 26.09.2010, 21:28
Ja tez dzekuje za spot ;) milo bylo ..... szkoda tylko ze z kilkudziesieciu aut zjawizlo sie 7-8 ;) - ale i tak fajnie bylo.....

hah zgadnijcie co mialem na kolacje ;) - pizze ;) - normalnie mam dosc na najblizsze 3 miesiace;D


Krótki film - z spotu zamieszcze za chwile ;)

tak to juz bywa ... wiele osob mowi ze bedzie a potem w ostatniej chwili rezygnuja ;)

a co do s-maxa - bardzo mi sie podoba ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

Duss no wrzucaj ten filmik i fotki też:)
S-max super, ale mi Twoje Wojtek mondeo też bardzo się podoba:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

My też się już meldujemy w domu. Byliśmy jeszcze na Jasnej Górze :D Aha Wilhelm mijałeś nas pod McDonaldem w Częstochowie....jak mogłeś nas nie zauważyć??? Co do kolejnych spotkań na pewno się odbędą jednak koniecznie w sobotę ;) Niech Ci co ich nie było żałują. Czekam na fotki.

wojoo

Cytat: weksla w 26.09.2010, 21:35
Duss no wrzucaj ten filmik i fotki też:)
S-max super, ale mi Twoje Wojtek mondeo też bardzo się podoba:)



eeee, co tu moze sie podobac ;] auto jak auto ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Zostałem zakopcony kopciuchami na spocie i nie miałem możliwości dojść do słowa na temat wyższości v-ki nad dieslem:P

Oktan

Cytat: eng w 26.09.2010, 21:48
Zostałem zakopcony kopciuchami na spocie i nie miałem możliwości dojść do słowa na temat wyższości v-ki nad dieslem:P

przyzwyczaj się :)

« Dodane: 26.09.2010, 21:50 »

Cytat: wojoo w 26.09.2010, 21:22
trzeba było byc ;)

« Dodane: 26 Wrzesień 2010, 21:25:38 »

hehehe, dobra dobra , lepiej uporządkuj sobie w bagazniku :D a co do wydechu to chyba oczywiste ze masz glosniej w srodku ;)

(...)
wiem, muszę jakoś nad tym zapanować, bo mnie samego to irytuje
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm