Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Mondeo ST220 :)

lukasz3112, 06.09.2010, 08:30 « poprzedni - następny »

MAG

Cytat: lukasz3112 w 27.02.2011, 18:40
Koszt alternatora 800zł... ale autko już śmiga tak więc jest dobrze :)
dodatkowo powstał plan na 19". Felgi AEZ Tidore, które strasznie mi się podobają. Tutaj małe VT. tylko się zastanawiam jak będzie wyglądało bez zwiększania gleby...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us
Lubie duże fele, ale osobiście w MkIII nie szedłbym w większe rozmiary niz 18-tki - jesli juz, to poszukaj ciekawszej (może szerszej, 9-cio calowej) felgi z mniejszym ET - odpowiednio dobrane ET i wzór optycznie powiekszajacy felgę i autko będzie duuuuuużo ciekawiej wyglądało niż na moim zdaniem nieciekawych ori felach.

Weź też pod uwage, że 225/40/18 to popularny rozmiar opony i jest tutaj duzy wybór i ceny z nóg nie powalają tak jak przy 19-tkach...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wilhelm

fajne 18 + dobre amory i springi eibacha :)

bedziesz zadowolony

T

Cytat: wojoo w 27.02.2011, 18:56
znam kilka osob ktore jezdza na 19" felach po naszych drogach i jakos daja rade :P a maja chyba profile 235/35 oraz 255/35, przy tym 2 komfort jest taki jak na 18 225/40
Ludzie robią różne rzeczy. ;) Rozmiar 235/35 czy tym bardziej 255/35 do Mondeo to zdecydowana przesada. Już 225 to dużo, nawet jak na ST220. Po za tym AEZ to raczej tania marka. Do tego ażurowy wzór. Nie wróżę takim felgom długiego życia na naszych drogach.

Osobiście proponuje np. Tomason TN4 w rozmiarze 18". Wyglądają bardzo dobrze, pasują do Mondeo i są ponoć dość mocne.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lukasz3112

Temat z felgami raczej zamknięty. Odpuszczam 19" stety/niestety... zalezy jak się na to spojrzy.
Nie mam zamiaru potem jeździć co 2tyg na prostowanie felg i remonty zawieszeń. 18" wystarczy. Co najwyżej może zmiana tylko obecnych będzie.
A i zamówiono parę gratów do auta :D
Tarcze na tył ATE
klocki tył ATE
linki hamulca ręcznego ATE
olej 5W30 Motul
wszystkie filtry
płyn hamulcowy Motul
klocki na przód Ferodo Racing

no i poszukiwany jest lakier do zacisków w kolorze złotym :)

T

Masz z przodu zaciski od Foki? Dlaczego dałeś inne klocki na tył i inne na przód? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lukasz3112

Cytat: Tomasz w 03.03.2011, 18:23
Masz z przodu zaciski od Foki? Dlaczego dałeś inne klocki na tył i inne na przód? ;)
nie mam od Foki. Seryjny rozmiar. Tarcze z przodu Powerdisc podobno dobrze współgrają z tymi Ferodo. a Tył cały będzie ATE.
1000zł za same zaciski to wole włożyć ta kasę w monitorki do zagłówków :)
a na tym setupie nie jest źle - wiadomo mogło by być lepiej no ale jak te tarcze wykończe to wtedy pomyśle.

T

Pytam, bo pierwsze słyszę o klockach "Ferodo Racing". Seria "usportowiona" Ferodo nazywa się "DS Performance", ale z tego co wiem nie występuje w wersji do zwykłych zacisków mk3. Więc co Ty właściwie masz za klocki? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lukasz3112

Cytat: Tomasz w 03.03.2011, 20:18
Pytam, bo pierwsze słyszę o klockach "Ferodo Racing". Seria "usportowiona" Ferodo nazywa się "DS Performance", ale z tego co wiem nie występuje w wersji do zwykłych zacisków mk3. Więc co Ty właściwie masz za klocki? ;)
hmm...no to mnie zaskoczyłem bo miałem na myśli te DS Performance... no ale paczka od kolegi dopiero idzie więc w poniedziałek sie okaże co tam siedzi.

a i na wiosne zamówiłem sobie dywaniki czarny welur z niebieską nitką wkoło i niebieskim napisem Mondeo ST :)

T

Cytat: lukasz3112 w 03.03.2011, 20:27
hmm...no to mnie zaskoczyłem bo miałem na myśli te DS Performance... no ale paczka od kolegi dopiero idzie więc w poniedziałek sie okaże co tam siedzi.
Według strony Ferodo nie ma takich klocków do zwykłych zacisków z mk3. Jesteś pewien, że nie zamówiłeś klocków do innego auta? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lukasz3112

już wszystko jasne. Są to klocki Ferodo Premium.

T

Cytat: lukasz3112 w 03.03.2011, 20:39
już wszystko jasne. Są to klocki Ferodo Premium.
Raczej "Premier". Też dobre. Szkoda, że na tył też ich nie dałeś. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lukasz3112

Premier od course;]

Oktan

lukasz3112 - czy ty na pewno zamówiłeś klocki ??
pytam bo się motasz w odpowiedziach :D
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

lukasz3112

hehe... tak tak :) jak wszystko dojdzie to zrobię foto, żeby nie było :D
klawiatura mi czasem coś przerywa i widzę,że głupoty wychodzą :)

i wczoraj udało się zakupić złoty lakier na zaciski :)

lukasz3112

No ostatnio to jakieś pechowe dni są... dziś mi gościu w tył Mondka przyłożył... :(
i jeszcze się rzucał, że oświadczenia nie chcę pisać.
No a dodatkowo musiałem folię z przodu zrywać bo się służbiści przyfasolili i chcieli dowodzik zabierać...