Ładne przeróbki Mondeo

T, 10.10.2010, 04:02 « poprzedni - następny »

hashenty

Temat umiera, no to pacnę:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

podoba sie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

auchim

no faktycznie graffiti też mi się podoba  ;)
dach na czarno tragicznie wygląda w mondeo, sam kiedyś chciałem i dobrze że odpuściłem, grill na czarno nie pasuje do niczego, białe obwódki halogenów i ten pasek to pomyłka, ten wzór felg też do mondeo za nic nie podchodzi, nie wspominając o tym że każde białe mondeo kojarzy mi się z taxi w UK


hashenty

Nie widziałem jeszcze białej taxi w uk...

weksla

Cytat: auchim w 31.12.2011, 00:49
no faktycznie graffiti też mi się podoba  ;)
dach na czarno tragicznie wygląda w mondeo, sam kiedyś chciałem i dobrze że odpuściłem, grill na czarno nie pasuje do niczego, białe obwódki halogenów i ten pasek to pomyłka, ten wzór felg też do mondeo za nic nie podchodzi, nie wspominając o tym że każde białe mondeo kojarzy mi się z taxi w UK

To jest Twoje zdanie, mi sie podoba
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

mazur888

tu jest dosc fajne modeo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=oCNXxl5gTF4&feature=related

tiger125

Ten jest fajny ;D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



T

Ten to ma tylko felgi inne, trudno to nazwać tuningiem. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hirotaro

dokładnie felga nic poza tym

Ry2y

Bardzo mi się podoba... ciekawe jak z codziennym użytkowaniem :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

auchim

super, też mi się podoba. Raczej długo bym nie pojeździł gdybym miał taka glebę u siebie :| i tak teraz po kilku miesiącach jazdy po polskich drogach misa olejowa powoli nadaje się do wymiany, środkowy tłumik kilka razy oberwał, progi i spód zderzaka są porysowane, nie wspominając o tym że jest za niski żeby wjechać do garażu czy postawić przodem przy jakimkolwiek krawężniku :mad:

weksla

nO raczej u nas to niezbyt praktyczne rozwiązanie:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

NeroN

Nie wiem ale ja miewam problemy z seryjnym zawiasem a z tym to chyba masakra jest.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

matt

faina odmiana z tym spoilerem na klapie

weksla

Nie wiem czy wam się podoba, ale ja uważam że to świetnie wykonana przeróbka, bynajmniej na zdjęciu tak to wygląda:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps