Ładne przeróbki Mondeo

T, 10.10.2010, 04:02 « poprzedni - następny »

auchim

ciekawe czy koleś ma jakieś formy od tego?  :evil:

Falubaz 1

I to w kombi jest pieknie ale nie ten kolor sorry, czarny mat np z bialym dachem to by wygladalo i pytanie co siedzi pod maska 2.2 200 KM z MK4 ? Czy np 2.5 l z volvo i moc .....

Duzo pracy ktos wykonal zderzak jest mega fajny.

weksla

Albo zwykłe 3.0 V6, ewentualnie "sturbione":D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Ja myślę, że tam siedzi jakis dieselek :D ja bym ramkę grilla zrobił w kolorze nadwozia

T

Nie przesadzajcie z tym nakładem pracy, połączenie zderzaków ST220 i tych z Foki RS to nie jest jakieś ekstremalne zadanie. :) Oprócz tego, to w zasadzie robota lakiernika. No, lusterka z Foki jeszcze zamontował.

Całość wygląda rzeczywiście fajnie -- ale na zdjęciach czy może na zlotach. Jeździć bym takim autem nie chciał, wstyd trochę. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

kodex

Cytat: Tomasz w 04.05.2013, 23:53Całość wygląda rzeczywiście fajnie — ale na zdjęciach czy może na zlotach. Jeździć bym takim autem nie chciał, wstyd trochę. :)
Zgadzam się :)
Pozdrawiam :)

weksla

Ja bym się tam specjalnie nie wstydził jeśli miałby żwawe stado kucy pod maską.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Venomus

A mi się podoba i bym był dumny z nakładu pracy i efektu. Fajnie jest mieć coś innego niż wszyscy co tylko to samo robią i montują ;). Każdy ma inne podejście, gdyby nie takie projekty to było by nudno na ulicach. Porządny projekt zrobiony ze smakiem, a nie jakiś agro tjuning stajl. :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

kodex

Dla mnie trochę wiocha robić z mondeo focusa albo np zakładać grilla z audi B7 do B5 ;)
Pozdrawiam :)

KGR78

Jak dla mnie to, chyba limonkowe, focuso-mondeo jest tragiczne. Kolor kompletnie nie pasuje. Zamiast kupować mondeo, powinien kupić zwykłą fokę i grzebać przy nie. A może wyszłoby mu coś jeszcze fajniejszego niż RS kolegi DejaVu :) Choć to raczej mało prawdopodobne, żeby było coś fajniejszego od Foki RS :)


No może dwie Foki RS :)


Oczywiście na własność :)

kodex

Foka RS powiadasz..

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Pozdrawiam :)

KGR78

buahahahahha :) ta fota to Twoje dzieło?

zaraz sobie na fejsa wrzucę :)

walus90

ten jest świetny :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

sseebbaa1

A mi nie do końca podoba sie ten wzór felg. Niby podobny do oryginalnych ST220, ale coś mi nie pasuje. Może ta dziwna konstrukcja felgi gdzie wyraźnie widać srebrną część felgi wewnątrz przy rancie felgi. Może jakby była pomalowana na czarno ta wewnętrzna część, to lepiej by to wyglądało.

Ten ST220 jest po drugim lifcie, co widać zwłaszcza po progach rozszerzonych z przodu i zwężających się ku tyłowi (no chyba że ktoś dołożył).

Czarny dolny wlot pod grillem pasuje w sumie do tych plastików przy halogenach. Ale górny chyba bym zostawił oryginalny szary przy tym kolorze karoserii.

A ten niby wlot/wylot w przednim zderzaku z boku zaraz za halogenami... Widziałem to w kilku przeróbkach. Oni sami to wstawiają do oryginalnego zderzaka, czy jak?

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Ry2y

Moim zdaniem najładniejsze monde jakie widziałem. Nie tylko ze względu na super fotki, ale kolega jest na spotach w warszawie,i na żywo tak samo wyglądem miażdży.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko