Ford Mondeo Mk3 2.5 v6 by eng

eng, 17.05.2010, 10:40 « poprzedni - następny »

eng

Jak nie jeżdżę. Teraz prawie codziennie jeżdżę Fordem. No, ale skąd masz to wiedzieć jak nawet nie przyjedziesz kolegów odwiedzić. Miałeś dać znać w niedzielę i cisza. Chyba ktoś Ci mocno zakręcił w głowie ;]

weksla

Wujek, a co tak Fordem pocinasz??:D
Ty nie dałem rady w weekend ale wpadnę niebawem, musimy spota zlepić jakiegoś:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Lukasz-no1

Co do polerki to:
+ za chęci i włożoną pracę
- za miejscówe i całokształt

Ogólnie liczy się to że właściciel chce poprawić wygląd auta.

Pozdrawiam
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

eng

Co do tej miejscówki nie było tak źle. Ruchu nie było, wiatru czy deszczu też. Lekkie słońce jedynie. Wiem, że przydałoby się robić to w zamkniętym garażu jednak ja nie mam zbytnio takiej możliwości. No i pamiętajmy, że tą polerkę miałem za totalną darmochę;)

Cinkciarz

Ty to zawsze liczysz na darmoche :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

fredi

14.09.2011, 19:24 #170 Ostatnia edycja: 14.09.2011, 19:50 by badger

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

to zbieg okoliczności czy mieliście jakiś tajemniczy spot??:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

fredi

14.09.2011, 22:28 #172 Ostatnia edycja: 14.09.2011, 22:29 by badger

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



mały spocik auto Darka to dla mnie wzór

eng

Hehe w końcu jakaś aktywność na forum. Nieźle nieźle. Załóż swój wątek o samochodzie bo też masz co pokazać.

fredi

14.09.2011, 23:27 #174 Ostatnia edycja: 15.09.2011, 19:08 by badger

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



troszeczkę cierpliwości będą w niedługim czasie pozdrawiam

WojtasS

Cytat: weksla w 14.09.2011, 20:42
to zbieg okoliczności czy mieliście jakiś tajemniczy spot?:D


no chyba tajemniczy... bo też nic nie wiedziałem...
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

eng

Nie, nie bardziej spontaniczny. Ponieważ jechałem do Silezii, a fredii mieszka niedaleko więc po prostu podjechał zobaczyć moje auto.

T

Zacząłeś znowu jeździć mondkiem? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Cytat: eng w 15.09.2011, 22:08Ponieważ jechałem do Silezii, a fredii mieszka niedaleko

To czemu ma wpisane w profilu woj.Opolskie?

eng

No bo mieszka w Opolskim? Pisząc niedaleko miałem na myśli ok 50 km jednak jadąc A4 taką odległość można bez problemu pokonać w niecałe 30 minut.