Ford Mondeo 2,0 TDCi

Cinkciarz, 17.05.2010, 13:10 « poprzedni - następny »

NeroN

A na jakim układzie bedziesz robił te do dziennej ?

Bo mam to cudo co świeci 30% mocy długimi i też myślałem zeby te LEDy wrzucić w ich miejsce...

Tylko jak to będzie banglać na tych 30% ?
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Cinkciarz

W miejscu świateł drogowych będą wstawione H1 LED bo jest mi to obojętne bo przecież ma BI xenon znawcy tematu wiedzą o co chodzi :)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

O to chodzi że bixenon + H1 świeci lepiej niż sam bixenon ;)

Tak jak napisał Neron, ty też masz ten moduł który świeci drogowymi na 30%. Jak podłączysz pod to te ledowe żarówki to pewnie nie będzie ich widać, albo będą świecić na niebiesko. Musiałbyś coś zmienić żeby zamiast 30% mocy ten moduł dawał 100%.

NeroN

A można mieć dzienne w halogenach, tak nisko ?

Te halogeny STkowe to i tak chu..steczke świecą, tylko do lansu się nadają.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

jedros1

Cinkciarz a jak ci świecą te Wojoowe BIxenonki , bo Moje są rewelacyjne aż szok mnie do tej pory bierze

wilhelm

Cytat: NeroN w 21.10.2011, 22:51
A można mieć dzienne w halogenach, tak nisko?

Te halogeny STkowe to i tak chu..steczke świecą, tylko do lansu się nadają.

Octavie mają dzienne w halogenach.

Cinkciarz

Cytat: jedros1 w 22.10.2011, 00:52
Cinkciarz a jak ci świecą te Wojoowe BIxenonki, bo Moje są rewelacyjne aż szok mnie do tej pory bierze

Ciężko stwierdzić :D bo ostatni rok "świeciły" w garażu w pudle :D . Ale nadszedl czas reanimacji i juz mam zamówiony nowy starter i nowe żarniki philipsy 4300k zobaczymy jak to będzie ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: NeroN w 21.10.2011, 23:51A można mieć dzienne w halogenach, tak nisko?
Mierzyłem u siebie (zderzak RS i -40 mm z przodu) i dzienne założone w miejscu przeciwmgłowych spełniałyby normy, chociaż na styk, jeśli chodzi o wysokość montażu.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

U kolegi zakładałem w zderzak ST220 dzienne takie jak mam u siebie i spełniało normy, więc tak jak Tomasz mówi można.

Cinkciarz

No i lampy powróciły na swoje miejsce. Wszystko działa jak należy ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

W końcu:D
A jednak startery:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

szczerze to nie wiadomo co było powodem  bo wymieniłem lewy starter i 2 żarniki 4300 Philips
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Ja bym w nich też zrobił black-eyes. Tylko maskownice zostawiłbym srebrne. Tak ma wilhelm i świetnie to wygląda.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

z tym nie ma problemu wystarczy wymienic srodek i do niego przykręcić maskownicę
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

adamo_

jaki to kolorek autka, ink blue ?