Focus ST 06' by Vtec

vtec, 09.11.2010, 18:13 « poprzedni - następny »

wojoo

Cytat: vtec w 25.11.2010, 19:27
trzecie ciezko bedzie znalezc  ;)zostaje tak jak jest, podoba mi sie ten czarny kolor, kiedys moze wrzuce pomarańcz :P

dzisiaj twoja foka była cała zasypana sniegiem ... oj nie dbasz o swoje auto ;p
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

vtec

trochę odgrzeję wątek ;)
Skromne plany na ten roczek ... w kolejności chronologicznej:
1. Oklejenie autka
2. BOV
3. downpipe i sport de-cat
4. IC
5. Rolki
Jak wykonam 70% będę szęśliwy, w zależności od $$$

Lukasz-no1

 :D
Widzę ze nauka nie idzie w las  :]

Czyli sprawdzony set ale dodał bym jeszcze do tego sprzęgło bo seria wątpię by przeżyła.
Aktualnie najprościej jest zaaplikować całe sprzęgło z RS II (2mas, docisk, tarcza)
albo taniej czyli jedno-mas i fanty do tego  8)

Pozdro
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

vtec

no to pierwszy punkt zrealizowany ...
wygląda SUPER  :D
zdjęcia wkrótce albo dopiero po założeniu letnich po słabo wygląda na tych moich alusach zimowych ... (W OGÓLE przydałyby sie jakieś czarne fele ze szprychami, ktoś może wie co lub gdzie takie cos można dostac w rozsadnej cenie w rozmiarze 18"? może by wymienił :/)
ktoś może malował te rameczki plastikowe od halogenów przód i tył? zwykłym sprayem można to machnąć? trzeba troche przyszlifować papierem?

vtec

no to zdjęcia, na razie tylko z tyłu ...
no i dyfuzor się znalazł ... :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



przód wygląda jeszcze lepiej, tylko wymaga dopracowania, boki również (po założeniu felunku, bo ten zimowy to badziew)  :evil:
zdjęcia wkrótce ... w lepszej jakości ...

Cartoon

Świetne makarony mają w streecie ;) no i happy hours też dają radę ;)

Lukasz-no1

No to do kompletu szukaj Lotki RSII i będzie  malina   :angry:

Pozdro

Ps. Dawaj więcej fooot  8)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

vtec

front

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


w realu prezentuje sie o niebo lepiej, bynajmniej zainteresowanie przechodniów wieksze  :D
po założeniu letniego felunku i konkretnym wypucowaniu autka wrzuce jakies lepsze foty ...

lukasz3112

no i git wygląda :)
tylko coś mi ten czarny znaczek nie pasuje no ale kwestia gustu.
a na lato ORI felgi czy jakas zmiana?

vtec

Cytat: lukasz3112 w 03.03.2011, 11:11
a na lato ORI felgi czy jakas zmiana?
szukam chetnego na moje ori 18'
najchętniej OZ SUPERTURISMO GT Black, tylko cena odstrasza ...
a znaczek zamalowałem bo już jeden zakosili ...

wilhelm

mnie by się z przodu bardziej podobało jakby wszystkie szare plastiki (grill, grill w zderzaku i halogeny) były pomalowane na czarny połysk :)

Cartoon

Cytat: wilhelm w 03.03.2011, 14:28
mnie by się z przodu bardziej podobało jakby wszystkie szare plastiki (grill, grill w zderzaku i halogeny) były pomalowane na czarny połysk :)

+1

ale i tak kurde świetne jest to autko  8) 8)

RSSSS

Czarny znaczek wygląda jakby jakiś złodziej podziałał
Focus RS mk2 370PS i 512NM
Focus RS mk1 330PS i 440NM

"Hamulce są dla tchórzy"

vtec

jakbys poczytal na wczesniejszej strone to bys wiedzial jak bylo  ;)

T

Moje zdanie jest takie:

- Dach fajny
- Z tyłu na dole dałbym raczej taki kolor jaki mają plastiki z przodu, a nie czarny
- Przedni czarny znaczek okropny ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club