Focus ST 06' by Vtec

vtec, 09.11.2010, 18:13 « poprzedni - następny »

vtec

Felunek letni zawiatał. Nikt nie chciał kupić to będę jeżdził na tym co jest ;). W najbliższym czasie decat 100 i downpipe w kwasie :evil:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


wilhelm

myślałeś o wrzuceniu lotki z RS'a albo oklejeniu tej folia? :)

vtec

no pewnie ze myslalem, ale za te pieniazki beda dwie spore modyfikacje. taka lotka 500 ... funtów
natomiast z oklejeniem starego troche zabawy, a z bliska widoczne bylyby łączenia, a za fuszerkami nie przepadam ...

GaBB

Zawsze zamiast oklejania a nie wydając fortuny możesz starą pomalować - gdzieś widziałem w sieci firmę która nawet na felgach robi (wyglądało to bardzo profi - ale fachowcem nie jestem) wzór carbonu itp. Rożne ciekawe realizacje mieli w galerii, jak znajde to wrzucę. Wtedy odpada Ci problem widocznych łączeń itp.
-----
Pozdrawiam,
Marcin

Lukasz-no1

Cytat: vtec w 16.03.2011, 14:00
W najbliższym czasie decat 100
?
Cytat: vtec w 16.03.2011, 14:11
no pewnie ze myslalem, ale za te pieniazki beda dwie spore modyfikacje. taka lotka 500 ... funtów
800-1000PLN na Allegro idzie wyrwać

Pozdro
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

vtec

Cytat: GaBB w 16.03.2011, 14:35
Zawsze zamiast oklejania a nie wydając fortuny możesz starą pomalować - gdzieś widziałem w sieci firmę która nawet na felgach robi (wyglądało to bardzo profi - ale fachowcem nie jestem) wzór carbonu itp. Rożne ciekawe realizacje mieli w galerii, jak znajde to wrzucę. Wtedy odpada Ci problem widocznych łączeń itp.
chyba o to chodziło:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://hydrotransfer.pl/hydrografika_samochody_tuning.html

GaBB

dokładnie o to chodziło :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

vtec

Dobra koledzy, jest problem ...
W związku z faktem iż wybieram się na drobną przeróbkę, stwierdziłem, że wypadałoby wpaść na hamowanie ...
a tu ...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


miał przecież nie trzymać mocy :evil:
ktoś ma pomysł o co chodzi, 4 pomiary, wszystkie na 4-tym biegu ...

lukasz3112

proponuję podjechać dodatkowo na hamownię obciążeniową. U Tomka w Alta jest inercyjna. I jak organizowałem pomiary na hamowni to były różnice w wynikach na inercji i na obciążeniowej..

« Dodane: 18.03.2011, 17:12 »

Cytat: lukasz3112 w 18.03.2011, 17:12
proponuję podjechać dodatkowo na hamownię obciążeniową. U Tomka w Alta jest inercyjna. I jak organizowałem pomiary na hamowni to były różnice w wynikach na inercji i na obciążeniowej..

PS. ile teraz kosztuje w Alta pomiar?

vtec

^^^
100PLN

wojoo

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

lukasz3112

czyli nic się nie zmieniło :)

vtec

Cytat: wojoo w 18.03.2011, 17:51
drogo :|
to gdzie taniej w normalnych warunkach i nie po znajomosci?

wilhelm

w kreatorze z tego co mówił wojo 80zł

« Dodane: 18.03.2011, 18:36 »

mocy masz za dużo, momentu za mało :)

faktycznie, dziwny wynik.

vtec

w kreatorze nie ogarniają tego auta to po co mam tam jechac?
rozmawiałem z gosciem z kreatora i stwierdzil ze raczej nie zrobi strojenia, w takim wypadku po co mam dawac zarabiac, tym bardziej jak mialbym dojechac do kreatora to te 20zl napewno bym przepalil, a tak czasu nie stracilem  ;)