Focus ST 06' by Vtec

vtec, 09.11.2010, 18:13 « poprzedni - następny »

Lukasz-no1

Cytat: vtec w 18.03.2011, 16:54
4 pomiary, wszystkie na 4-tym biegu ...
Foke ST czasami nie powinno się hamować na piątym biegu który jest najbliżej głównego przełożenia.
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

wojoo

Cytat: vtec w 18.03.2011, 18:47
w kreatorze nie ogarniają tego auta to po co mam tam jechac?
rozmawiałem z gosciem z kreatora i stwierdzil ze raczej nie zrobi strojenia, w takim wypadku po co mam dawac zarabiac, tym bardziej jak mialbym dojechac do kreatora to te 20zl napewno bym przepalil, a tak czasu nie stracilem  ;)

ogarniaja kazde auto tylko im sie poprostu nie chce ... wola sie zajmowac "grubszymi" projektami

poza tym chociaz sa uczciwi ... pojedziesz do vtech, wgraja ci gotowca ktory ci prawie nic nie da a kase wezma ;)

« Dodane: 18.03.2011, 19:07 »

poza tym rozmawialismy o samej hamowni a nie o chip tuningu :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

vtec

Cytat: wojoo w 18.03.2011, 19:04
ogarniaja kazde auto tylko im sie poprostu nie chce ... wola sie zajmowac "grubszymi" projektami
oj to nie ładnie postępują ???
suma sumarum, pomiar zrobiony, napewno nie bede powtarzał ...
no chyba ze po przerobkach :D
ogólnie zadowolny, nawet bardzo ... nie spodziewałem sie, a co do kolejnego pomiaru podejde z wiekszym doswiadczeniem, bo dzisiaj byl pierwszy raz 8)

wojoo

Cytat: vtec w 18.03.2011, 19:53
oj to nie ładnie postępują ???


no niestety, teraz tak wiekszosc postepuje
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

barti87

Cytat: Lukasz-no1 w 18.03.2011, 18:49
Foke ST czasami nie powinno się hamować na piątym biegu który jest najbliżej głównego przełożenia.
też mi się tak wydaje, mój był hamowany na 5 biegu w kreatorze
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

vtec

barti87 nie obijaj sie, dawaj watek o swoim w Naszej Flocie ;) ... edit: heh spóźniłem się z 5 minut z tym :D

apropos Panowie aktywni ... widze same Warszawiaki ... zakladac felunek letni i kiedy jaki spot?? Przy dobrej pogodzie moze być parking przy weźle S8 z AK przy cmentarzu Powazkowskim (przyszla sobota), chyba ze standardowo Wirazowa, ewentualnie jutro rano 7:40, nie ominie Nas przylot Airbus A380 :D

barti87

Właśnie założyłem. Tak ogólnie opisałem więcej zdjęć z czasem, ale jak zwykle czasu na to zbyt wiele to nie mam :P Co do spota chętnie pisze się :)
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

Polarny

Cytat: Lukasz-no1 w 18.03.2011, 18:49
Foke ST czasami nie powinno się hamować na piątym biegu który jest najbliżej głównego przełożenia.
Nie wiem czy to zdanie pytające czy twierdzące? Czytam je po raz 10 i nadal nie wiem o co chodzi.

Bo obecnie z tego zdania rozumiem, że Fokę należy hamować na innym biegu niż 5tka. Jakby był zapytajnik na końcu zdania, to rozumiałbym dokładnie odwrotnie, czyli pytasz dlaczego nie użyli piątki.

Tak pytam, ponieważ zawsze miałem w głowie, że należy auto hamować na ostatnim biegu.

vtec

Cytat: Polarny w 19.03.2011, 08:45
Tak pytam, ponieważ zawsze miałem w głowie, że należy auto hamować na ostatnim biegu.
rolki by się chyba rozjechały i licznik się skończył jeśli auto miałoby być hamowane na ostatnim biegu;)

barti87

ST ma 6 biegów gdzie 6 jest nadbiegiem. A jak masz auto z 5 biegową skrzynią hamujesz na 4 przynajmniej tak zawsze robiłem.
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

RSSSS

Cytat: vtec w 16.03.2011, 14:11
no pewnie ze myslalem, ale za te pieniazki beda dwie spore modyfikacje. taka lotka 500 ... funtów
natomiast z oklejeniem starego troche zabawy, a z bliska widoczne bylyby łączenia, a za fuszerkami nie przepadam ...

Nie róbcie tego...

W ST ona nie będzie pasowała!
RS jest poszerzony, ma 19", bez tego ta lotka będzie IMO dominowała nad autem!

« Dodane: 19.03.2011, 11:28 »

Cytat: wojoo w 18.03.2011, 17:51
drogo :|

Za porządną obciążeniówkę płaci się sporo więcej.
Focus RS mk2 370PS i 512NM
Focus RS mk1 330PS i 440NM

"Hamulce są dla tchórzy"

vtec

Cytat: RSSSS w 19.03.2011, 11:27
Nie róbcie tego...

W ST ona nie będzie pasowała!
RS jest poszerzony, ma 19", bez tego ta lotka będzie IMO dominowała nad autem!
ciekawe co na to Lukasz :]

Lukasz-no1

Cytat: vtec w 19.03.2011, 14:28
ciekawe co na to Lukasz :]
Mi pasuje, a jeśli jest czarny dach to już pasuje na setkę :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

vtec

my tu pitu, pitu a spojler na allegro od RS (podróbka) za 460zl  :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://moto.allegro.pl/ford-focus-2005-2010-rs-wysylka-gratis-nowosc-i1474728989.html

vtec

wczoraj na przykład Lukasza przy 210km/h pozbylem sie osłony turbo, ktora lekko uszkodzilem w zimie :D