Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Mój Mondex :p

walus90, 17.05.2010, 22:16 « poprzedni - następny »

walus90

13.02.2011, 21:51 #45 Ostatnia edycja: 13.02.2011, 22:56 by walus90
spokojnie zobaczymy jak to będzie wyglądać po skończeniu pracy jak lipa wtedy będe myślał NA RAZIE sie nie poddaje :P

« Dodane: 13.02.2011, 22:56 »

ma takie pytanko do znawców :P jak widać parę postów wyżej kupiłem zderzak od RSa TYLNY  i mianowice nie ma jakiś elementów TYLNY ch tylko nie wiem czego TYLNEJ kratki ??? czy to miejsce na odblaski ??? bo nie wiem co mam dokupić proszę o pomoc :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

weksla

brakuje Ci w tym zderzaku takiej czarnej kratki. szukaj, albo pozostaje ci ASO
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

walus90

a tm nie ma miejsca na odblaski ??? bo chciałbym wstawić lampy poliftowe a jak wiem one nie mają odblasków ????
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

eng

nie ma miejsca na odblaski to nie ten zderzak. Jeżeli zależy Ci na tej listwie sprawdź ile kosztuje w ASO po prostu zadzwoń i dowiedz się jak podasz mi cenę to załatwię Ci to taniej (chyba:D) aha mam możliwość załatwienia tylko listwy. Bez zaślepki haka która wygląda jak przedłużenie tej listwy.

walus90

Cytat: eng w 14.02.2011, 09:57
nie ma miejsca na odblaski to nie ten zderzak. Jeżeli zależy Ci na tej listwie sprawdź ile kosztuje w ASO po prostu zadzwoń i dowiedz się jak podasz mi cenę to załatwię Ci to taniej (chyba:D) aha mam możliwość załatwienia tylko listwy. Bez zaślepki haka która wygląda jak przedłużenie tej listwy.

dzwoniłem do aso gadam z kolesiem a on mówi że nie wie o co mi chodzi kiedy wpadł o co to mówi że ford nie produkował żadnych zderzaków w wersji RS xD ciekawi mnie to bardzo xD I mam takie pytanko koledzy muszę kupić szybę przednią w moim mdo jest podgrzewana bez sensora a mam okazje kupić z sensorem i to tanio. Pytanie jest takie czy ta szyba będzie pasować ??? Jeśli tak to czy da sie jakoś aktywować ten sensor ???? 
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

Cinkciarz

był już na forum podobny temat. Ktoś zmieniał szybe ze zwykłej na podgrzewaną, i wiem ze trzeba zaprogramowa gema o ile sie nie mylę
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Oktan

Cytat: walus90 w 02.03.2011, 22:40
dzwoniłem do aso gadam z kolesiem a on mówi że nie wie o co mi chodzi kiedy wpadł o co to mówi że ford nie produkował żadnych zderzaków w wersji RS xD ciekawi mnie to bardzo xD I mam takie pytanko koledzy muszę kupić szybę przednią w moim mdo jest podgrzewana bez sensora a mam okazje kupić z sensorem i to tanio. Pytanie jest takie czy ta szyba będzie pasować ??? Jeśli tak to czy da sie jakoś aktywować ten sensor ???? 

i dobrze gadał koleś z ASO - u nich występuje to jako WERSJA SPORT a nie RS !!
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

Polarny

W sumie łatwo można byłoby to sprawdzić. Jakby jedros podał swój VIN i z niego odczytałoby się jak wygląda nazwa pakietu w Fordzie.

jedros1

Cytat: Polarny w 03.03.2011, 08:59
W sumie łatwo można byłoby to sprawdzić. Jakby jedros podał swój VIN i z niego odczytałoby się jak wygląda nazwa pakietu w Fordzie.

Prosim bardzio  :evil:

WF0WXXGBBW4B10864
JAK CO TO PROSZĘ PEŁEN OPIS NA PW.....

walus90

Cytat: Oktan w 03.03.2011, 08:18
i dobrze gadał koleś z ASO - u nich występuje to jako WERSJA SPORT a nie RS !!

mówiłem sport i RS ale on o takich nie słyszał :P to mnie zdziwiło :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

jedros1

Bo większość pracowników jest w musu w tej robocie a nie z pasji.... Wielu są  w tym salonie bo są , brak zaangażowania w jakąkolwiek wiedzę na temat marki , części .... itd...... :P

« Dodane: 03.03.2011, 11:42 »

Cytat: walus90 w 14.02.2011, 09:49
a tm nie ma miejsca na odblaski ??? bo chciałbym wstawić lampy poliftowe a jak wiem one nie mają odblasków ????

Zdziwisz się :D jest miejsce na odblaski w zderzaku RS ( w Kombi jest :D )

weksla

pokaz gdzie masz miejsce na odblaski i to jeszcze w kombi??
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

walus90

gdzieś widziałem odblaski na takim zderzaku :P dlatego się pytałem :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

jedros1

zrobię foto to ci pokażę :evil:

walus90

ok to zobaczymy :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D