Koła na zimę

mariost, 29.11.2010, 12:15 « poprzedni - następny »

mariost

... no więc upatrzyłem te kółka na zime, wezme tylko musze znać ich ET i rok produkcji opon...może Ty orientujesz się czy to wejdzie... Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://moto.allegro.pl/felgi-opony-zimowe-205-55-r16-ford-peugeot-audi-i1331655683.html
... zgóry przepraszam że poruszam to tutaj... :}

T

Dlaczego mają nie wejść? Przecież masz zdjęcie na Focusie. Tylko opony raczej słabe, ST170 to dość szybkie auto, ja bym radził założyć jakieś zimówki premium...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yoseph

mam identyczne felgi na zimę:) więc mogę powiedzieć że pasują idealnie ale profil tych opon jest zbyt wysoki, kupiłem sobie opony 205/55/16   i  obcierają o nadkola jak zawieszenie dobija... niestety, a jak zauważyłem to po 20 km to już te paski co są pierwsze do ścierania starły się i nie chcieli zwrotu przyjąc, teraz muszę z tym żyć;/  wydaje się że max profil to 50

ps.
Tomasz z tym wchodzeniem to chyba chodziło o to czy zmieszczą się pod nimi zaciski, bo w naszych fokach są większe tarcze niż w zwykłych. U mnie wchodzą, ale już nie wsadzę palca pomiędzy zacisk a felgę:p

ps2

Czemu te felgi z aukcji są wyważone nabijanymi odważnikami a nie przyklejanymi??  :ghost:

T

Cytat: yoseph w 29.11.2010, 13:17
Czemu te felgi z aukcji są wyważone nabijanymi odważnikami a nie przyklejanymi??  :ghost:
Mi też tak wyważali alufelgi z takim uwypukleniem na obwodzie. ;)

Co do opony to z tego co wiem faktycznie powinno być to 205/50/R16.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yoseph

Cytat: Tomasz w 29.11.2010, 13:35
Mi też tak wyważali alufelgi z takim uwypukleniem na obwodzie. ;)

Gołymi RENCAMI bym udusił!! :E

T

Cytat: yoseph w 29.11.2010, 13:47
Gołymi RENCAMI bym udusił!! :E
Mi to pasowało, bo felgi były takie sobie więc efekt wizualny był mi obojętny, a mniejsze chyba ryzyko, że taki odważnik odpadnie. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yoseph

jak sobie "cioteczka" życzy:)

mariost

...no tak chodzi tu tylko o zaciski bo reszta prócz tego profilu rzeczywiście powinna pasować ...

T

A są u Was jakieś problemy z 16"? W Mondeo mk3 seryjnie też są tarcze 300 mm i chyba wszystkie felgi 16" wchodzą bez problemów.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yoseph

wszystkie 16" które produkuje ford pasują innych nie sprawdzałem, a tymbardziej z innym et

T

Cytat: yoseph w 29.11.2010, 15:39
tymbardziej z innym et
Nie ma powodu żeby mniejsze ET jako takie przeszkadzało, większe mogłoby, ale chyba trudno o takie felgi, bo Ford ma generalnie dość duże ET.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

Ja na takich felgach jezdze :) Sa to oryginalne felgi z MK2 Ghia :) Moze za piekne nie są, ale a to bardzo twarde :) Na zime super

yoseph

KLUSEK    one są piękne;p  szczególnie w porównaniu ze stalowymi które zwykle się na zimę wkłada:)

KLUSEK

Może w porownaniu do stalówek to rzeczywiście piękne, ale na lato mi się opatrzyły już strasznie ;)

Chociaż czasami, porządnie wyczyszczone ładnie w słoneczku wyglądaja :)
Ja poluje na WOLFy 17" na lato ;)

T

Mi się te felgi podobają. Choć więcej w nich jest elegancji niż sportu. Ale wzór ok.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club