Hamownia w Krakowie

mariost, 02.12.2010, 16:12 « poprzedni - następny »

mariost

...panowie szukam alternatywy na porządny ale troche przydrogi Vtech w Krakowie aby autko na dyno postawić dla zaspokojenia wlasnej ciekawości :D

hashenty

A jakie są u Ciebie ceny?
W Słupsku otworzyli serwis z hamownią 4x4  :evil:
Pomiar na jedną oś to 100zł.

mariost

...vtech 150 pln-FWD, RWD  4x4- 200 pln-ów, gdzieś czytalem o 50 zl. za ośke ale nie mam pojęcia czy to mity czy nie i jaka jakość usługi ... dzięki za rade ale troche daleko do Ciebie... :)

T

150 to normalna cena, może za 100 zł coś znajdziesz... hamownie za 50 zł bym sobie odpuścił (chyba, że po znajomości) bo pomiar na hamowni przypadkowej jakości jest raczej bezwartościowy.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

mariost

Cytat: Tomasz w 02.12.2010, 19:28
150 to normalna cena, może za 100 zł coś znajdziesz... hamownie za 50 zł bym sobie odpuścił (chyba, że po znajomości) bo pomiar na hamowni przypadkowej jakości jest raczej bezwartościowy.
...z tym 50-akiem to też tak myślałem, jak ta druga połowa da pod choinke to odżałuje te 150 zł... :)

wilhelm

w okolicach krakowa heko ma hamownie, zapytaj go. przy grupowym mierzeniu pewnie bedzie jeszcze taniej. pzdr

eng

U Heka jak jest więcej aut to hamowanie kosztuje właśnie 50 zł.

yoseph

może by jakiegoś spota zrobić przed świętami albo po nowym roku?:)

mariost

Cytat: yoseph w 02.12.2010, 23:17
może by jakiegoś spota zrobić przed świętami albo po nowym roku?:)
...temat do spotów i zlotów...jak najbardziej jestem za... u mnie to wyglada tak...do min. 21 może nawet 23 jestem w "delegacjon". Po świętach też raczej od razu wracam do pracy, więc najpewniej między świętami... takie wspólne hamowanie byłoby fajne...

yoseph

ehh, a mnie znowu nie ma między świętami ;/