mondeo st grzane/ wentylowane fotele

Maniak87, 06.12.2010, 10:16 « poprzedni - następny »

Maniak87

Czy wszystkie st-ki z pół skórą miały grzane i wentylowane fotele? mój jest z 2005 i mam tylko możliwość regulacji grzania foteli. Jeśli tak to gdzie szukać problemu?
MONDEO 2002 GHIA TDCI GREEN - no naprawy/sprzedaży
MONDEO 2005 ST TDCI BLUE - do przeróbek
MONDEO 2006 GHIA TDCI  BLUE -na sprzedaż

KLUSEK

Zobacz czy masz wentylatorki pod fotelem do chlodzenia, bedzie wiadomo czy nie masz zamontowane, czy nie dzialaja poprostu :)

MAG

Cytat: Maniak87 w 06.12.2010, 10:16
Czy wszystkie st-ki z pół skórą miały grzane i wentylowane fotele? mój jest z 2005 i mam tylko możliwość regulacji grzania foteli. Jeśli tak to gdzie szukać problemu?
Wentylacja foteli w ST jest baaaaaaardzo sporadycznie spotykana - mi udało sie raptem raz zobaczyć takiego eSTeka w ogłoszeniach gdzieś w Szwajcarii.

Wiem, że wojo ma fotele Recaro z wentylacją i jest to jedyne znane mi auto z fotelami od ST i wentylacją - z tego co wiem, zaden inny ST (ani z przekladana tapicerką Recaro) obecny tutaj, czy też na MKP i FCP nie ma tego ustrojstwa.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Maniak87

dużo trzeba kombinować żeby to zamontować? mam skóry po lifcie z ghia X i nikt ich nie chce kupić więc może chociaż tyle się przydadzą.
MONDEO 2002 GHIA TDCI GREEN - no naprawy/sprzedaży
MONDEO 2005 ST TDCI BLUE - do przeróbek
MONDEO 2006 GHIA TDCI  BLUE -na sprzedaż