Osłona silnika - ma ktoś?

weksla, 10.12.2010, 10:47 « poprzedni - następny »

weksla

Hej
Juz kiedyś miałem to kupić, ale ostatnio po rozmowie z Polarnym mam ochotę faktycznie to założyć, bo tego dużego elementu nie posiadam. Używa ktoś, bo w obecnych warunkach atmosferycznych uważam że to bardzo dobra rzecz:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/oslona-silnika-chlodnicy-mondeo-00-07-spinki-i1356977347.html
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Moim zdaniem zaraz to popęka. A dwa przy wymianie oleju trzeba będzie to znowu ściągać i na bank otwory się w końcu wyrobią :P

weksla

tak się składa że pękają oryginały, ta nie pęka W OGÓLE.  i pasuje idealnie - sa to opinie z fcp. ja kupuję
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

boner

ja mam orginał osiem lat i nic nie pęka, kupuj kupuj napewno jakaś lepsza ochrona niż jakby jej tam nie było

Bajek

Pytanie czy potrzebne Ci obie.
Bo tą małą powinieneś mieć. Ja się chyba też skuszę.

« Dodane: 10.12.2010, 16:13 »

Przy okazji jak miałem Clio to u nich kupowałem osłonę:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/oslona-silnika-ford-mondeo-3-iii-2003-2007-lifting-i1325527035.html

Dawała radę i nawet była spasowana. Ale to sama osłona bez spinek
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

weksla

tym bardziej kupuję
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Bajek

Ja chyba też się zdecyduje. Jutro zobaczę w jakim stanie jest moja przednia osłona.
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

T

Ja bym w dieslu załozył, oprócz tego o czym napisaliście poprawi się jeszcze odrobinę aerodynamika... ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Cytat: Tomasz w 14.12.2010, 04:25
Ja bym w dieslu załozył, oprócz tego o czym napisaliście poprawi się jeszcze odrobinę aerodynamika... ;)

No ale zwiększy się masa auta także nie tędy droga :evil:

T

Cytat: eng w 14.12.2010, 12:34
No ale zwiększy się masa auta także nie tędy droga :evil:
O ile, o kilogram? ;) Dobrze się czujesz? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 14.12.2010, 12:58
O ile, o kilogram? ;) Dobrze się czujesz? ;)

ja nie mam ani małej ani dużej osłony i też da sie zyc ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

Cytat: Cinkciarz w 14.12.2010, 14:25
ja nie mam ani małej ani dużej osłony i też da sie zyc ;)

sprzedales juz mondka?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: Cinkciarz w 14.12.2010, 14:25
ja nie mam ani małej ani dużej osłony i też da sie zyc ;)
A średnią masz?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

zakupiłem osłonę - jak znajdę czas to założę. wygląda bdb
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

nawet ćwiartki nie mam  ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600