reparaturka do electric orange

vtec, 22.12.2010, 10:32 « poprzedni - następny »

vtec

Jak w temacie, orientuje sie ktos gdzie moge dostac zaprawke do Focusa Electric orange? W serwisie u Lipskiego powiedziano mi ze wycofano produkcje (o ile taka wogole była) ze wzgledu na male zapotrzebowanie. Potrzeba mi troszke i nie chce kupowac puszki. Ma ktos jakis pomysl?
Nie znacznie zadrapal mi sie zderzak od spodu i troszke mnie to drazni :|

eng

Są sklepy gdzie komputerowo dobiera się farbę i za ok 10 - 30 zł przygotowują Ci zaprawkę wielkości lakieru do paznokci.

Cinkciarz

nie wiem jak w innych miastach ale są też takie sklepy które oprócz tego że dorobią lakier to jeszcze zrobia to w wersji spray a nie w pędzelku popytaj może u was tez tak robią
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: eng w 22.12.2010, 10:37
Są sklepy gdzie komputerowo dobiera się farbę i za ok 10 - 30 zł przygotowują Ci zaprawkę wielkości lakieru do paznokci.
Efekt końcowy będzie mniej więcej taki:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

Zapytaj na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ford.sklep.pl – jak ojcu kupowałem do mondka tam.

vtec

Cytat: KLUSEK w 22.12.2010, 12:36
Zapytaj na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ford.sklep.pl – jak ojcu kupowałem do mondka tam.
niedostepna