że ja tego nie dojrzałem wcześniej :(

GrekuPL, 19.05.2010, 20:15 « poprzedni - następny »

GrekuPL

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://moto.allegro.pl/item1017709476_ford_mondeo_mk2_cougar_silnik_2_5_v6_st200.html

widzicie to co ja :P komplet msds-ów ... za 300zł poszedł...

T

Ktoś nie wiedział chyba co sprzedaje. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

No, ale na aukcji jest silnik za 1800 a nie wydech? Poza tym jest to chyba zwykły silnik od mk2 a nie st200...jak myślicie?

T

Wyjściowo był to na pewno 170, bo raz, ze w Cougarze nie montowali 205, a dwa, ze ma srebrne pokrywy zaworów. Tylko kto wie, czy gość nie włożył wałków SVT, a wtedy to już niewielka różnica.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

21.05.2010, 08:45 #4 Ostatnia edycja: 21.05.2010, 08:49 by KLUSEK
To jest dokładnie to co kupił smallviania  :D

Cholercia ja oglądałem tą aukcje kilka razy i niedostrzegłem, że to nie są stockowe kolektory :(
A dość rzeczywiście, poprostu nie wiedział co sprzedaje.

Do tego wszystkiego dolot poszedl za 400 zł ;( Ciekawe czy wałki zostały chociaz.

T

Nie wiadomo jakie tam są wałki, mogą być zwykłe, trzeba by po numerach sprawdzić. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

nokitel

Panowie ten kolektor z przepustnicą zakupiłem ja ale co z tego jak ci ludzie to oszuści. Nie dość że upierali sie że to wszystko z st200 wyciągnięte to po otrzymaniu paczki załamałem się .... kolektor wgnieciony i pęknięty na forum ford zdjęcia dawałem wgniecenia. Oczywiście oni wysłali OK !?! teraz czekam co kurier odpisze na reklamacje bo z fiu..ami nie da sie pogadać bo cwaniaki. Gdy powiększysz zdjęcia widać ewidentnie że w miejscy wgniecenia i pęknięcia coś widać ... gdybym bliżej nich mieszkał rozerwał bym frajerów

T

Że to nie jest ST200 mogli nie wiedzieć, bo skoro puścili MSDS-y za taką śmieszną cenę to raczej nie siedzą w temacie. Co do pęknięcia to przykra sprawa, ale jak dasz do naprawy to i tak wyjdziesz na swoje. Większość z nas dało za kompletne "SVT lite" 1000-1500 zł.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

nokitel

i to jedynie mnie pociesza. Teraz muszę znaleźć kogoś kto sie zaopiekuje chorym kolektorem. Są dwa pomysły : dziurka z drugiej strony i wystukanie a dwa to z dwóch zrobić jeden tzn z mojego wyciąć uszkodzony element i przeszczepić do tego. w środe jade po przepustnice od mustanga i do soboty mam zamiar mieć przeszczep zakończony

KLUSEK

@nikitel, a pochwalisz sie ile zaplaciles im ? :)

Skoro nabywasz przepustnice od mustanga, to tą od SVT masz na handel ?

eng

Cytat: nokitel w 06.06.2010, 14:14
i to jedynie mnie pociesza. Teraz muszę znaleźć kogoś kto sie zaopiekuje chorym kolektorem. Są dwa pomysły : dziurka z drugiej strony i wystukanie a dwa to z dwóch zrobić jeden tzn z mojego wyciąć uszkodzony element i przeszczepić do tego. w środe jade po przepustnice od mustanga i do soboty mam zamiar mieć przeszczep zakończony

Hmm...ciekawy  pomysł ciekawe kto Ci to podpowiedział:P

nokitel

Tak tą oryginalną od SVT będzie do sprzedania. Eng pomysłów było wiele od wielu ludzi ale przyznam sie szczerze ani jeden mój :)

T

A w jaki sposób uchwyt do tej 65 mm planujesz zrobić?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

Cytat: nokitel w 07.06.2010, 14:28
Tak tą oryginalną od SVT będzie do sprzedania. Eng pomysłów było wiele od wielu ludzi ale przyznam sie szczerze ani jeden mój :)

Cena ? :)

nokitel

cena wyżej napisana ... 400zł + 20zł za rurę aluminiową. wiem wiem przepłaciłem :) a co do przerobienia przepustnicy to jeszcze nie wiem dokładnie bo to będzie od mustanga 3.8 a nie jak wasze 5.0. W środę jadę po nią ( miała być dziś ale wypłata w środę  ;D :P ) tam jest zupełnie inne rozwiązanie Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.allegro.pl/item1043123137_ford_mustang_99_04r_kolektor_ssacy_3_8l.html
Tylko proszę nie dzwonić że dam więcej niż tamten hehe  :o