Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


ST170 by mariost

mariost, 05.01.2011, 09:51 « poprzedni - następny »

mariost

Witam. Obiecałem między świętami wstawić zdjęcia. Troche się to przedłużyło ale udało sie jakieś tam zrobić. Detailingu na razie nie ma bo zima skutecznie go opóżnia. Zdjęcia słabe bo mróz ...Tak o aucie troche...jestem jego posiadaczem od listopada serwisowany przebieg 147tyś. Z wyposażenia dodatkowego do serii są fotele RECARO, lampy xenonowe i klima aut. kupiony był w polskim salonie, wzięty w leasing i zarejestrowany po raz pierwszy w kwietniu 2003, natomiast wyprodukowany 2002... oglądajcie i oceniajcie ... pozdr.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


...zima 205/55/16 Barum Polaris 2, felga Focus...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


...lato-215/45/17 Pirelli Pzero Nero, felga ST

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




eng

Fajne autko i piękne felgi. Masz może fotkę na tych felgach jak to wygląda? Ile takie cacuszko kosztuje?

mariost

Cytat: eng w 05.01.2011, 09:55
Fajne autko i piękne felgi. Masz może fotkę na tych felgach jak to wygląda? Ile takie cacuszko kosztuje?
...no niestety nie mam takiej foty jeszcze bo zdjąłem lato...poddałem takiemu baaardzo amatorskiemu detailingowi i czeka w piwnicy :

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



PS...uaktualnie na wiosne  :)... zime dokupiłem sam troche póżniej... za auto pozbyłem sie 16700 pln-ów. ...

KLUSEK

ładne felgi. Te z piwnicy i te na aucie. Takie jak Ty na aucie mam na mondeo aktualnie :D – fajne s, szkoda, że nie robili ich w rozmiarze 17"

eng

Jaki to jest rozstaw śrub w Foce? Pasują te felgi do Mk3?

mariost

Cytat: eng w 05.01.2011, 11:00
Jaki to jest rozstaw śrub w Foce? Pasują te felgi do Mk3?
...4x108...nie mam pojęcia czy pasują, trza by pogrzebać...

KLUSEK

Nie pasują.

mariost

Cytat: KLUSEK w 05.01.2011, 11:10
Nie pasują.
...tak myślałem... bo wy macie pewnie 5 śrub, nie?...

weksla

bardzo ładna foka, i nie zniszczona, tylko gdzie masz spryskiwacze reflektorów?? :P
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

mariost

Cytat: weksla w 05.01.2011, 11:35
bardzo ładna foka, i nie zniszczona, tylko gdzie masz spryskiwacze reflektorów?? :P
...heh...wiedziałem że nie umknie... czekałem aż ktoś zapyta...spryski w garażu w reklamówce (nie mam nic do ukrycia) dlatego:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://img709.imageshack.us/i/1005876.jpg/

« Dodane: 05.01.2011, 11:51 »

... to było kiedyś tam, nie u mnie, następny właściciel nie zakładał bo chciał szybko auto mieć a brakuje jednej zaślepki... ja może kiedyś zrobie chociaż nie wiem bo płynu starcza teraz na bardzo długo a to by sie zmieniło...

weksla

ok tak tylko pytam, do czepliwych nie należe:) Miejmy nadzieję że masz fabryczną instalację wtedy wszystko szybko się podpina, jak nei ma fabryki to trzeba kombinować
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

mariost

Cytat: weksla w 05.01.2011, 12:01
ok tak tylko pytam, do czepliwych nie należe:) Miejmy nadzieję że masz fabryczną instalację wtedy wszystko szybko się podpina, jak nei ma fabryki to trzeba kombinować
...tak jest zaślepiona orginalna instalacja pod zderzakiem... ale nie wiem dokładnie czy coś tam brakuje czy nie...

weksla

jesli jest instalaka i jest zaślepiona wtyczka to super, w takim razie brakuje ci pewnie tylko przekaźnika, (puste gniazdo powinieneś mieć) ja u siebie w mondeo tez dokładałem xenon i miałem puste gniazdo na przekaźnik
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 05.01.2011, 12:38
ja u siebie w mondeo tez dokładałem xenon i miałem puste gniazdo na przekaźnik

hmmm dziwne bo ja musialem dokladac gniazdo :| ...

Cytat: mariost w 05.01.2011, 11:15
...tak myślałem... bo wy macie pewnie 5 śrub, nie?...

tak , poza tym jesli dobrze pamietam to w foce mk1 nie bylo chyba 18 calowych felg ale moge sie mylic

Cytat: mariost w 05.01.2011, 11:48
...heh...wiedziałem że nie umknie... czekałem aż ktoś zapyta...

uwazaj na weksle, on zawsze wszystko przyuważy ;)

Cytat: mariost w 05.01.2011, 11:48

... to było kiedyś tam, nie u mnie, następny właściciel nie zakładał bo chciał szybko auto mieć a brakuje jednej zaślepki... ja może kiedyś zrobie chociaż nie wiem bo płynu starcza teraz na bardzo długo a to by sie zmieniło...

ze spryskami dziwnie wyglada foka ...

wygladaja jak w bmw e34 :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

e tam dziwnie wygląda, dobrze wygląda ze spryskami.
ponadto dziwne jest to że nie miałeś gniazda na przekaźnik, to znaczy że nie miałeś pełnej instalki, ale to polift tam już wszystko było okrojone:) u mnie wystarczyło wpiąć przekaźnik
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps