[Mondeo][MK3] Wybieramy intercooler

bd77, 20.05.2010, 02:53 « poprzedni - następny »

weksla

koledzy może wejdzie ktoś w spółkę, i spróbujemy zmienić IC, bo Gabb NA RAZIE nie da rady, a mnei już męczy to mulenie auta przy obecnych temperaturach
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Polarny

Ja jak Ci już pisałem na GG. Jak tylko zhamuje swojego jeszcze raz gdzieś i uporam się z prywatnymi sprawami, to śmiało wchodzę w temat. Póki co wygląda na to, że realny termin to jakoś początek sierpnia. Tylko jak pisałem już - ja chcę zrobić sobie mniejszy IC, nie tak duży jak w projekcie GaBBa, ze względu na to, że turbo nie będę ruszał, a duży IC może spowodować spadek doładowania, czego nie chcę.

AKuba

Cytat: Oktan w 21.05.2010, 20:00
kupowałem u siebie w Łodzi
cena 400 zł

I co słychać w temacie?

wilhelm

w innym temacie pisał że w piątek montuje wydech i IC, trzeba czekać  :)

Oktan

dokładnie - jak będę PO dam znać oczywiście :)
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

Polarny

Qrcze szkoda, że dwie rzeczy na raz. Bo znowu nie będzie wiadomo jak sam obie części (mnie najbardziej interesuje IC) wpłynęły na parametry.

damian88

witam.
Panowie i jak cos sie ruszyło z ic ktos juz zamontował czy jeszcze nie.


wojoo

Cytat: wilhelm w 28.08.2010, 12:47
wojoo wsadził

co wsadziłem bo nie w temacie jestem ? i gdzie :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Polarny

Cytat: damian88 w 28.08.2010, 11:27
Panowie i jak cos sie ruszyło z ic ktos juz zamontował czy jeszcze nie.
Cytat: wilhelm w 28.08.2010, 12:47
wojoo wsadził
Cytat: wojoo w 28.08.2010, 13:35
co wsadziłem bo nie w temacie jestem ? i gdzie :D

Hmmm, chyba jasne o co chodzi (-:
Tak więc pochwal się co i jak.

damian88

hehe chyba sie nie pochwali jest zbyt skrąmny :D

Polarny

Zapraszam tutaj -> Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Mój nowy IC do Mondeo Mk3

zygi

Witam, chciałbym zapytać o ceny IC które kolega Polarny oraz wojoo zamawiali. Chciałbym zakupić takie cudo, ale kwestia kasy i po analizie wyników kolegi Polarnego skłaniam się ku tej opcji ale...hmm może model od koegi wojjo będzie porównywalny za niższą cene.
Proszę o pomoc.
Było 115PH

weksla

u kolegi Wojoo dolicz jeszcze przejściówki za ok. 200zł
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

zygi

ok, ale ile kosztuje IC u kolegi wojoo wie ktoś może?
Cena za IC od kolegi ~750 pln - proszę mnie poprawić jeżeli jest inaczej.
Było 115PH