Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


naklejki na owale

auchim, 20.05.2010, 21:28 « poprzedni - następny »

Lukasz-no1

Cytat: Petersan w 05.10.2010, 22:21
myślę, że chętnych jest już dość (ja też  :) ),
tylko ktoś musiałby spiąć temat

fajna pierdoła
Ja to i to do NL będę zamawiał, więc z grupowych zakupów odpadam.
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

wojoo

jak sie zbierze wieksza grupa to moge ogarnąć temat
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cobretti

a jakie są rozmiary tego ??
myślę pod kątem fiesty i connecta...

[color=blue]Ford Fan ;) [/color]
Ford Connect 1.8TDCi 90KM@109KM i 230NM@260NM by chip V-tech - Frozen White
Ford Fiesta MKV 1.3i 60KM - black panther

Lukasz-no1

Cytat: Blade w 06.10.2010, 13:12
a jakie są rozmiary tego ??
myślę pod kątem fiesty i connecta...


Przy zamówieniu wybiera się model auta i wtedy wszystko bangla, tak że bez obaw.
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

Cinkciarz

A co sądzicie o projekcie indywidualnym czyli w miejsce owala wkleic cokolwiek np napis ST RS   jakis symbol cos w tym stylu
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

Cytat: Cinkciarz w 06.10.2010, 20:01
A co sądzicie o projekcie indywidualnym czyli w miejsce owala wkleic cokolwiek np napis ST RS   jakis symbol cos w tym stylu

logo stdrivers  :ghost:

hashenty

Ja bym się pisał na black/chrome. Tylko logo przód będzie się różnić wielkością w kratce od ST w stosunku do zwykłej kratki przed liftem. W ST logo jest chyba większe, prawda? Więc przed ewentualnym zadeklarowaniem się muszę to wiedzieć. Ale na 99% będę zamawiał do ST.
Tutaj 1 fotka z black/chrome. Dla mnie najfajniejsza, bo ten carbon to tak obok prawdziwego carbonu nie stał chyba :]

Swoją drogą do tego czarnego mondeo czarne logo bardzo pasuje. Oryginalne logo ma niebieskie tło, ja z kolei mam niebieskie mondeo... :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Cinkciarz

tak jak w ostatnim zdjęciu z napisem SVT fajnie nawet wyglada co sadzicie ?
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 06.10.2010, 22:54
tak jak w ostatnim zdjęciu z napisem SVT fajnie nawet wyglada co sadzicie ?
No dobra, ale to trochę tak jak emblemat M3 na co drugiej becie. Doszło do tego, że właściciele prawdziwych M3 te emblematy zdejmują. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 06.10.2010, 22:57
No dobra, ale to trochę tak jak emblemat M3 na co drugiej becie. Doszło do tego, że właściciele prawdziwych M3 te emblematy zdejmują. ;)


zaproponuj cos oryginalnego ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 06.10.2010, 23:14
zaproponuj cos oryginalnego ;)
Jak już musisz coś innego niż "Ford" to już prędzej "ST" skoro taki pakiet stylistyczny masz. ;) Ale ja bym tego też nie dawał. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

przykład

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Z logo Daewoo mi się kojarzy. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 06.10.2010, 23:31
Z logo Daewoo mi się kojarzy. ;)

Quake III Arena ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

hashenty

Cytat: Cinkciarz w 06.10.2010, 23:32
Quake III Arena ;)

.. łelkam tu kłak czy arena... :D