Mondeo ST220 by MAG - troszkę zmodyfikowane kombi

MAG, 21.05.2010, 09:32 « poprzedni - następny »

MAG

Cytat: eng w 07.06.2010, 23:15
Dlaczego pamiętam, że mierzyłeś autko po TB 65 i wyszło 216 koni ...co było mniej niż na pomiarze przed założeniem TB 65? Chyba na FCP tak pisałeś?
Ale to było po przejechaniu zaledwie jakichs 50km po zamontowaniu przepustnicy i na dodatek w warunkach srogo-zimowych  ;D , więc przypuszczam, ze najzwyczajniej w świecie ECU jeszcze sie nie zaadaptowało do niej.

Natomiast "środkowy" wykres pokazuje efekt 3-ech modów - przepustnica, filtr sportowy panelowy (wkłądka Pipercrossa) i wywalone tłumiki środkowe (sądzę, że akurat one nie mają tutaj absolutnie zadnego znaczenia, ale dla porzadku rzeczy o tym piszę)

Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

MAG

Ponieważ wątek troszkę spadł, postanowiłem go ździebko odświerzyć ...    :D

Od ostatniego czasu autko doczekało się nowych bocznych lekko dymionych kierunków - teraz lepiej to gra z czernią tylnych świateł i blackeyesów   ;)
Dodatkowo zrobiłem przegląd i wymianę oleum i filtrów w ASO   :D

Poza tym wreszcie wymieniłem stopke i bat urwanej zimą anteny - odbyło się to przy okazji ST spotu do jakiego doszło w zeszłą sobotę na Cargo w Wawie (dzięki Andro za użyczenie torxa i asystę przy wymianie )

Ponizej pare fotek zrobionych przez Lyssego, mam nadzieję, że nie bedzie miał niczego przeciw zamieszczeniu jego fotek w moim wątku   :D

Mam nadzieje, że spodoba się wam widok trzech niebieskich eSTeków w jednym miejscu i czasie   :evil:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Pełna ekipa autek na spocie - od lewej: Lyssy, Netoper, BartekM, Andro998, Vtek i ja, czyli MAG   :evil:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

[/
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

T

Dużo lepiej wygląda z tymi kierunkami. Mała rzecz, a cieszy. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cartoon

Szkoda, że Twoja stara przepustnica do mnie nie podejdzie :(

200 eurasów to trochę dużo jak za -->> takie coś :(

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


MAG

Uwaga - auto do sprzedania!!!

Niestety nie chcą mi zarejestrować na przeglądzie haka holowniczego tutaj w Szwecji, a ponieważ jest mi ten hak kilka razy w roku niezbędny, to mam dwa wyjścia:
1. Jeździć tak jak jest (ale tylko do końca marca, bo wtedy kończy mi sie ważnośc badania technicznego) i ryzykować.
2. Sprzedac i kupić takie auto, gdzie mogę hak zamontować

Wybrałem opcje nr2, bo opcja nr3, czyli przewiezienie auta do Polski i rejestracja w Polsce jest dla mnie bezsensowna  :}

Opis auta jest w watku, przebieg obecny to niecałe 155tys km - w pełni udokumentowany

Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Petersan

 :(

żadna "inna" instalacja, nie wiem, bardziej "profi" nie wchodzi w grę?
pzdr
Peter

T

Cytat: MAG w 05.10.2010, 14:12
Niestety nie chcą mi zarejestrować na przeglądzie haka holowniczego tutaj w Szwecji, a ponieważ jest mi ten hak kilka razy w roku niezbędny, to mam dwa wyjścia:
Z ciekawości, jak to uzasadniają? Zderzaczek nie ten co trzeba? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

MAG

Cytat: Petersan w 05.10.2010, 14:44
:(

żadna "inna" instalacja, nie wiem, bardziej "profi" nie wchodzi w grę?
"profi" masz na mysli tak, że hak będzie zupełnie niewidoczny?

Takie coś nie byłoby problemem gdyby nie jeden szczegół - gdybym odpukać w niemalowane, miał jakikolwiek wypadek czy stłuczkę w trakcie ciagnięcia przyczepy, to ....


.... mam pozamiatane  :}

Co do powodu - Ford oficjalnie podaje w instrukcji obsługi, że ST220 nie jest przystosowany do ciagnięcia przyczepy i w związku z tym jak wprowadzili do systemu nr rejestracyjny pojazdu żeby podało im dopuszczalne masy ciagnionej przyczepy, to system zawołał "zero"  :E
Jedynym sposobembyłoby dostanie pisemka od przedstawiciela Forda, że mogę ciagnąć taka a taka przyczepę, ale mój salon powiedziaqł, że nie maja uprawnień do czegos takiego, a centrala w Geteborgu, że ST220 nie ma homologacji do przyczepy i jest im przykro, ale nic z tym nie mogą zrobić  ;( ;( ;(
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

RSSSS

Co to za ładna felga ne jednym mondeo z reją WW?
Focus RS mk2 370PS i 512NM
Focus RS mk1 330PS i 440NM

"Hamulce są dla tchórzy"

wilhelm

Cytat: MAG w 05.10.2010, 17:41
"profi" masz na mysli tak, że hak będzie zupełnie niewidoczny?

Takie coś nie byłoby problemem gdyby nie jeden szczegół - gdybym odpukać w niemalowane, miał jakikolwiek wypadek czy stłuczkę w trakcie ciagnięcia przyczepy, to ....


.... mam pozamiatane  :}

Co do powodu - Ford oficjalnie podaje w instrukcji obsługi, że ST220 nie jest przystosowany do ciagnięcia przyczepy i w związku z tym jak wprowadzili do systemu nr rejestracyjny pojazdu żeby podało im dopuszczalne masy ciagnionej przyczepy, to system zawołał "zero"  :E
Jedynym sposobembyłoby dostanie pisemka od przedstawiciela Forda, że mogę ciagnąć taka a taka przyczepę, ale mój salon powiedziaqł, że nie maja uprawnień do czegos takiego, a centrala w Geteborgu, że ST220 nie ma homologacji do przyczepy i jest im przykro, ale nic z tym nie mogą zrobić  ;( ;( ;(

Nie wiedziałem że szwedzi są tacy porządni...  :/

Lukasz-no1

Cytat: RSSSS w 05.10.2010, 20:05
Co to za ładna felga ne jednym mondeo z reją WW?
Nie czasem OZ ultraleggera i czy to nie przypadkiem ten
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=3dsmQEiUdR8&feature=related
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

wojoo

Cytat: MAG w 05.10.2010, 17:41
"profi" masz na mysli tak, że hak będzie zupełnie niewidoczny?

Takie coś nie byłoby problemem gdyby nie jeden szczegół - gdybym odpukać w niemalowane, miał jakikolwiek wypadek czy stłuczkę w trakcie ciagnięcia przyczepy, to ....


.... mam pozamiatane  :}

Co do powodu - Ford oficjalnie podaje w instrukcji obsługi, że ST220 nie jest przystosowany do ciagnięcia przyczepy i w związku z tym jak wprowadzili do systemu nr rejestracyjny pojazdu żeby podało im dopuszczalne masy ciagnionej przyczepy, to system zawołał "zero"  :E
Jedynym sposobembyłoby dostanie pisemka od przedstawiciela Forda, że mogę ciagnąć taka a taka przyczepę, ale mój salon powiedziaqł, że nie maja uprawnień do czegos takiego, a centrala w Geteborgu, że ST220 nie ma homologacji do przyczepy i jest im przykro, ale nic z tym nie mogą zrobić  ;( ;( ;(

trzeba było kupić diesla :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

MAG

Cytat: wojoo w 05.10.2010, 22:20
trzeba było kupić diesla :wojoo:
Jak kupowałem BlueSTeck'a, to chciałem go od razu do Polski na handel przywieźć, ale żonce się spodobał i sprzedałem w zamian BlackSTeck'a  :evil:

Mogłem tez kupić zwykłe 3,0 204KM, bo w tym aucie można założyć hak, ale tak czy siak, póki co mam zamiar przesiąśc się na jakiś czas na jakieś toczydełko dieslowskie, a potem się obaczy  :D

Za jakiś czas na pewno jakis ST albo RS pojawi się w mojej stajni  8)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

MAG

Minął rok od zakupu autka, a że akurat był ładny zachodzik słońca, to postanowiłem pstryknąć kilka "prawie pożegnalnych" fotek   ;)

Niestety jadąc do sklepu nie wziąłem ze soba aparatu, wiec gdy zauważyłem ciekawie wyglądające niebo, musiałem wrócic po niego do chaty i niestety słońce zdązyło sie już całkowicie schować i tylko resztki kolorów udało mi się uchwycić   :D

Poniżej kilka najciekawszych moim zdaniem fotek z tej sesji .... :evil:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Pistolet

Nice...