Mondeo ST220 by MAG - troszkę zmodyfikowane kombi

MAG, 21.05.2010, 09:32 « poprzedni - następny »

T

Fajne! Szczególnie ostatnia. Trzeba by tylko lekko rozjaśnić i proponuję zgłosić do kalendarza. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Mag o ile się nie mylę to jeden z 3 ST-ków z rejestracją WN ma chyba wydech Milteka i ten samochód jest chyba na youtube chyba ze się mylę ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

MAG

Cytat: Cinkciarz w 13.10.2010, 16:12
Mag o ile się nie mylę to jeden z 3 ST-ków z rejestracją WN ma chyba wydech Milteka i ten samochód jest chyba na youtube chyba ze się mylę ;)
Nic a nic się nie mylisz  :evil:

Tak, ten ST nalezy do Andro998, ma Milteca, OZ-ety i w Kreatorze wypluł na hamowni 223KM (Nm nie pamiętam)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Cinkciarz

tak właśnie myślałem nic tylko pozazdrościć dzwięku wydechu miltka ;) swoją drogą twoja furka swietnie się prezentuje na tle pozostałych ST-ków
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Petersan

MAG: jak wrzucisz (lekko rozjaśnione) drugie zdjęcie do kalendarza - masz mój głos  :]

A poza tym - jestem laikiem i to pewnie głupie pytanie,
ale czemu nie możesz zrobić przeglądu w PL i jeździć znów rok u siebie?
pzdr
Peter

MAG

Cytat: Petersan w 17.10.2010, 12:02
MAG: jak wrzucisz (lekko rozjaśnione) drugie zdjęcie do kalendarza - masz mój głos  :]

A poza tym - jestem laikiem i to pewnie głupie pytanie,
ale czemu nie możesz zrobić przeglądu w PL i jeździć znów rok u siebie?
Jak sobie wyobrażasz zrobienie przeglądu technicznego w Polsce, skoro auto jest zarejestrowane w Szwecji  :D

Nie chcę równiez przywieźć go do Polski, bo aby mi się to opłacało, to musiałbym jeszcze minimum ze 3 lata nim jeździć biorąc pod uwagę koszt akcyzy  :D
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

auchim

pech z St i hakiem żeby gdzie indziej a nie w Szwecji może by przeszło, we Francji chyba nie mają problemów z montowaniem haków:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=58NnJPi6138

ja sam nie tak dawno się zdziwiłem, dla kolegi skrzynia poszła i poprosił żeby go zholować i jak juz trzymałem linkę w ręku to zakumałem że nie ma gdzie jej podczepić z tyłu  :P

Petersan

Cytat: MAG w 17.10.2010, 16:11
Jak sobie wyobrażasz zrobienie przeglądu technicznego w Polsce, skoro auto jest zarejestrowane w Szwecji  :D

Nie chcę równiez przywieźć go do Polski, bo aby mi się to opłacało, to musiałbym jeszcze minimum ze 3 lata nim jeździć biorąc pod uwagę koszt akcyzy  :D

akcyza...
teraz wszystko jasne
pzdr
Peter

auchim

Cytat: MAG w 17.10.2010, 16:11
Jak sobie wyobrażasz zrobienie przeglądu technicznego w Polsce, skoro auto jest zarejestrowane w Szwecji  :D

Nie chcę równiez przywieźć go do Polski, bo aby mi się to opłacało, to musiałbym jeszcze minimum ze 3 lata nim jeździć biorąc pod uwagę koszt akcyzy  :D


Mag fure ciągniesz do PL na mienie przesiedleńcze, rejestrujesz i po problemie

MAG

Cytat: auchim w 17.10.2010, 22:56

Mag fure ciągniesz do PL na mienie przesiedleńcze, rejestrujesz i po problemie
Niby tak, ale jest kilka minusów takiego manewru -
1 - w razie czego nie moge sprzedac auta przed upływem roku, bo inaczej dowalą mi akcyze i tak,
2 - jeżdżenie w Szwecji na polskich tablicach to ciągłe zwracanie na siebie uwagi - wiem to z autopsji, bo ponad rok jeździłem tutaj poprzednim ST200 ...
3 - nie mówie tu już o takich drobnostkach jak ewentualne problemy z przeglądem technicznym (trzeba w Polsce bywac w okreslonych odstępach czasu, co nie zawsze jest wygodne, a czasem nawet awykonalne  ;) )

No i jest jeszcze kwestia tego, że na parkingu stoi już następca, który strasznie się moim dzieciakom spodobał, bo strasznie marudzą, że muszą jeszcze póki co jeździć starym eSTekiem ...  :P
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wojoo

Cytat: MAG w 23.10.2010, 21:36


No i jest jeszcze kwestia tego, że na parkingu stoi już następca, który strasznie się moim dzieciakom spodobał, bo strasznie marudzą, że muszą jeszcze póki co jeździć starym eSTekiem ...  :P


Nic dziwnego ze mondeo juz sie dzieciakom nie podoba ... :] mówiłbym dokladnie to samo!

Cytat: MAG w 23.10.2010, 21:36

2 - jeżdżenie w Szwecji na polskich tablicach to ciągłe zwracanie na siebie uwagi - wiem to z autopsji, bo ponad rok jeździłem tutaj poprzednim ST200 ...




A bedąc w Polsce na tablicach szwedzkich tez zwracasz na siebie uwage ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 23.10.2010, 21:41
Nic dziwnego ze mondeo juz sie dzieciakom nie podoba ... :] mówiłbym dokladnie to samo!
Nudny już jesteś z tym audi. :wojoo:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

MAG

Cytat: wojoo w 23.10.2010, 21:41
A bedąc w Polsce na tablicach szwedzkich tez zwracasz na siebie uwage ;)
Ale w Polsce jestem raptem jakieś 3-4 tygodnie w roku

« Dodane: 23.10.2010, 21:53 »

Cytat: Tomasz w 23.10.2010, 21:49
Nudny już jesteś z tym audi. :wojoo:
Mój "nowy" gdzies tu jest ....

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wojoo

Cytat: MAG w 23.10.2010, 21:51
Ale w Polsce jestem raptem jakieś 3-4 tygodnie w roku

« Dodane: 23 Październik 2010, 21:53:05 »
Mój "nowy" gdzies tu jest ....

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



trzeba było mowić Petersanowi .. on taką cliowke mial na sprzedaż :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 23.10.2010, 22:20
trzeba było mowić Petersanowi .. on taką cliowke mial na sprzedaż :D
Może to właśnie ta Petersańska? Tylko dlaczego nic nie mówił, że eksportuje...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club