[Focus] Duża nawigacja focus mk2

Mustang, 10.03.2015, 01:53 « poprzedni - następny »

Mustang

Mam pytanko odnoścnie navi z klimatronikiem w fokach mk2. Czy ta nawigacja która występowała w foce po lifcie czyli najczęściej zauważalna w RSach będzie działać plug&play w foce przed FL i czy na komplet składa się sama jednostka sterująca czy coś jeszcze trzeba mieć? Drugie pytanie jest takie czy nawigacja przedliftowa czyli denso posiada moduł BT? No i jak wygląda kwestia map w obu przypadkach, tylko ori?

MAG

Wg mnie dokładanie Denso to sztuka dla sztuki.

Nic nie "usprawiedliwia" jej wsadzenia, bo ani to nie ma jakiegoś super dźwieku, ani wygladu, ani tym bardziej jakość i szczegółowość map (tylko oryginał i najnowsza chyba z 2011-ego roku), że nie wspomnę o kosztach, nie przemawia na korzyść Denso w stosunku do radyjek 2DIN na androidzie które mozna zamontować zamiast fabrycznego Soniacza.

Gdybym miał juz Denso to oczywiscie bym się nie zastanawiał nad jego zmiana, ale wkładanie go zamiast Soniacza??? IMHO bezsens i sztuka dla sztuki...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

WojtasS

poczytaj wątek weksli, on wsadził radio z androidem do foki mk2 i jest bardziej zadowolony niż z denso w mk3
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

szaman696

Też mi się wydaje że ta ori to lipa DawPi miał potem problem żeby mapę zaktualizować i jeśli to nie automapa to też bida taka navi, też mi się marzy ekran ale nie ten ori

Mustang

Wszystko pięknie i ładnie, chciałem zwyczajnie poznać opinie użytkowników tych jednostek bo stylistycznie najbardziej widzi mi się denso ale wiem że w gre wchodzą tylko ori mapy co jest dużym minusem. W kwestii jednostek z androidem znam temat dobrze. Jest też duża różnica cenowa bo denso mogę mieć za 1100zł kompletne z czytnikiem dvd a te na androidzie to już koszt 2k więc delikatna różnica jest. Ale faktycznie chyba poszukam czegoś z tej epoki :)

szaman696

Dziś mnie mijał identyczny stejk jak Twój, kurcze jaka to jest czadowa bryka :-)  to tak BTW ;-)

Mustang

Cytat: szaman696 w 16.03.2015, 23:22
Dziś mnie mijał identyczny stejk jak Twój, kurcze jaka to jest czadowa bryka :)  to tak BTW ;)
No jest jest :D ale mój się już różni deczko od poprzedniego sezonu.

Jakieś opinie na ten temat?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.ebay.co.uk/itm/headunit-Car-DVD-Player-NV-For-Ford-Focus-Galaxy-Fiesta-S-Max-C-Max-Fusion-GPS-/121444691945?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1c46aaefe9
Chyba się skuszę :)

szaman696

To się pochwal, jakieś fotki

weksla

Nie lepiej na androidzie?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Mustang

20.03.2015, 18:11 #9 Ostatnia edycja: 20.03.2015, 18:14 by Mustang
bankowo drożej ale w czym jest lepsza? bo na internecie mi nie zależy ani na wgrywaniu zbędnych programów.

weksla

Powiedziałbym że bardziej "perspektywiczna".
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Mustang

20.03.2015, 22:30 #11 Ostatnia edycja: 21.03.2015, 02:27 by Mustang
Muszę to przemyśleć.