Nowy typ reflektorów do Mondeo MKIII

maku123, 25.01.2011, 19:21 « poprzedni - następny »

maku123

Dzisiaj znalazlem coś takiego:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.dectane.de/product_info.php?info=p59850_scheinwerfer-ford-mondeo-00-07---2-standlichtringe---black.html
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.dectane.de/product_info.php?info=p59849_scheinwerfer-ford-mondeo-00-07---2-standlichtringe---chrome.html
Mi się bardzo podobają, ciekawe jaka cena będzie u nas?.

wojoo

25.01.2011, 19:50 #1 Ostatnia edycja: 25.01.2011, 20:34 by wojoo
cena pewnie ok 700zl ;) mogli by w koncu zrobic jakies fajne na tył

ale ogolnie wygladaja na straszna tandete (choc wykonanie w dectane zazwyczaj jest na wysokim poziomie)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Zaje...ste. Ciekawe jak to wygląda na aucie?

T

Wyglądają fajnie. Pytanie tylko czy są dedykowane pod halogeny czy pod xenony. Sądząc po cenie to pod halogeny...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hashenty

Nooooo. Nareszcie jakieś reflektory do mondeo.
Ja jestem na tak.

wojoo

Cytat: eng w 25.01.2011, 20:31
Zaje...ste. Ciekawe jak to wygląda na aucie?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




« Dodane: 25 Styczeń 2011, 21:01:44 »

Cytat: Tomasz w 25.01.2011, 20:55
Wyglądają fajnie. Pytanie tylko czy są dedykowane pod halogeny czy pod xenony. Sądząc po cenie to pod halogeny...

nie ma dedykowanych pod xenony, przynajmniej ja takich nie widzialem ;) dedykowane byly by juz wyposazone w caly osprzęt
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

hashenty

Wojoo! A ja się tyle prosiłem o fotoszopkę tylnej tablicy.
Widzę, że programy graficzne nie mają dla Ciebie tajemnic.

Cinkciarz

e moje ładniej wygladaja w oryginale :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 25.01.2011, 21:03
e moje ładniej wygladaja w oryginale :D
Zmieściły się do środka? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

powiem ze fajnie wygladają na godne uwagi, tylko ciekawe czy wsadzisz do tej soczewy xenon
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 25.01.2011, 23:47
powiem ze fajnie wygladają na godne uwagi, tylko ciekawe czy wsadzisz do tej soczewy xenon
Wsadzić pewnie można, ale będzie marnie świecić, jak to soczewka pod halogen.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

trzeba by soczewy zmieniać
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Admor85

Cytat: Tomasz w 25.01.2011, 23:51
Wsadzić pewnie można, ale będzie marnie świecić, jak to soczewka pod halogen.

Otóż można ale jak pałkarz się kapnie to i tak po dowodzie a o przeglądzie to zapomnijcie. Każda lampa ma homologację na źródło światła więc jak wsadzacie HIDa do soczewki pod zwykłą żarówkę to już jest zmiana źródła czyli = brak homologacji  :P.