słaby zasięg pilota w kluczyku

Cinkciarz, 22.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

walus90

to ja mam ten plus że sąsiedzi rzadko mnie widzą :P ale może rzeczywiście coś jest nie tak więc może sam oddam kluczyk do elektryka :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

wojoo

Cytat: walus90 w 23.05.2010, 23:59
to ja mam ten plus że sąsiedzi rzadko mnie widzą :P ale może rzeczywiście coś jest nie tak więc może sam oddam kluczyk do elektryka :)

czyzbys sie ukrywał :D?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

walus90

nie ukrywam sie :P ale moi sąsiedzi pracują jak ja mam wolne albo ich w domu nie ma :P w sumie ja też rzadko jestem :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

Cinkciarz

no wiesz wojoo jakbys przy kazdym wsiadaniu i wysiadaniu z samochodu drapal sie po glowie to w pewnym momencie stwierdzilbys ze lepiej to zrobic z ukrycia przed sasiadami ;D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

walus90

można też udawać że gadasz przez telefon :P haha
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

T

Zawsze można otworzyć ręcznie. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

walus90

no ale wtedy nie ma szpanu hahah:P przy takim aucie grzech nie używać pilota :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

eng

A jak inni? Ćwiczyliście przykładanie pilota do głowy hehe?

Cinkciarz

ja Cwicze i testuje przykladam gdzie sie da hehe ale z glowy łapie nawet calkiem spoko moze im kto mądrzejszy tym wiekszy zasięg ma:) mnie spod głowy zbiera calkiem niezle:D:D:D:D <hahaha> ;D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Może konkurs. Komu z ilu metrów łapie pilot :P

GaBB

Tylko jak z wiarygodnością pomiarów?:) chyba, ze na jakims spocie/zlocie...auta w jednej lini i zawodnicy odchodza coraz dalej :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

wojoo

slyszlaem ze ponoc czym bardziej pusta głowa tym lepszy zasięg :D i teraz wiem dlaczego u mnie to nie dziala i musze podchodzic do auta zeby otworzyc samochód hehe
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

już to widze jak w rzdzie stoii 10 chłopa i przykłada sobie pilota do głowy :D:D:D:D żeby bylo sprawiedliwie to niech kazdy przed konkursem zaladuje nowe bakterie;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

walus90

hahaha spoko :P już ładuje baterie :P i ćwiczę może wygram :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

nokitel

Po raz pierwszy słyszałem o tym przykładaniu pilota do głowy jakieś 3 lata temu w TOP GEAR. I polega to na tym że mózg ludzki staje się wzmacniaczem dla anteny z pilota. Ja oddawałem już mój pilot do naprawy ... nic to nie dało nowe baterie też nic po prostu ten typ tak ma. Znajomy elektryk powiedział mi że te fordowskie są bardzo przestarzałe i nawet badziewny pilot z tych nowych będzie miał lepszy zasięg (żenada). Poradził mi 3 rozwiązania : 1. Wymienić na tandetę z allegro (nie widzi mi sie to) 2. Zainwestować w ten od jaguara pilot i wymienić w nim grot. albo 3. Wstawić w standardowy małą antenkę (co mnie rozbawiło) nie wiem jak wy ale nie wyobrażam sobie naszego pilocika z antenką wysuwana jak w amerykańskich filmach maja telefony hehe