Oczojebny lakier do felg

wilhelm, 13.11.2011, 00:53 « poprzedni - następny »

wilhelm

Czy ktoś zna kod tego lakieru? Albo gdzie mi tak pomalują felgi?  8)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


eng

Brak odpowiedzi wynika chyba z faktu, że nie chcemy aby Twoje mondeo trafiło po tej modyfikacji do działu z antytuningiem :D

wojoo

W warszawie jest firma która pomaluje Ci w takim kolorze... ba, nawet jest szansa ze zrobią to za free jeśli nikt wcześniej u nich nie malował w tym kolorze
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

Cytat: eng w 13.11.2011, 20:45
Brak odpowiedzi wynika chyba z faktu, że nie chcemy aby Twoje mondeo trafiło po tej modyfikacji do działu z antytuningiem :D

Pozwolę sobie zacytować ;)

"przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście"

Cytat: wojoo w 13.11.2011, 20:53
W warszawie jest firma która pomaluje Ci w takim kolorze... ba, nawet jest szansa ze zrobią to za free jeśli nikt wcześniej u nich nie malował w tym kolorze

Co to za firma?

wojoo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.renowacjafelg.pl/paleta_kolorow/
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

adamo_

ale wiocha :)

satan220

Wiocha czy nie to kwestia gustu.
Kolorek ciekawy, fajnie wyglada na tych zdjęciach/autach ale jak bedzie wyglądał Mondzioł na takich obreczach ?
Spróbuj coś w photoshopie pokombinowac albo prześlij mi zdjęcia to Ci pomaluje fele i sam ocenisz. A co do samego lakierowania to w Tychach podobno bardzo dobrze robią fele za nieduże pieniądze i malują na każdy kolor.
Szkoda życia na łykanie ropy ;)

auchim

Cytat: wilhelm w 13.11.2011, 21:40Pozwolę sobie zacytować Wink

"przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście"

podpisuje się pod tym
wilhelm maluj fele walnij jeszcze jakiegoś stickerbomba i będzie zajebiście
potrzebny jest wreszcie ktoś kto przełamie stereotyp w przypadku mondeo

jedros1

Moje zdanie jest takie , że do mondeo ten kolor nie pasuje , a tym bardziej do Kombi :D ale twój gust i twoja kasa ;)

eng

Cytat: jedros1 w 16.11.2011, 09:29
Moje zdanie jest takie, że do mondeo ten kolor nie pasuje, a tym bardziej do Kombi :D ale twój gust i twoja kasa ;)

A ja się podpisuje pod tym. auchim dlaczego sam sobie nie zrobisz takiego koloru felg?;>?

auchim

 :] bardziej nad stickerombem myślę, ale 16" na zimę przydało by się też pomalować  8)

steell

Wilhelm, sam szukam czegoś fajnego na fele ale to co tu pokazałeś trochę mnie przerasta :)