przechodzę z DKZ na JKZ !!

Oktan, 09.02.2011, 19:41 « poprzedni - następny »

weksla

szkoda,wielka szkoda, chciałem sprawdzić jak to śmiga
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Oktan

21.02.2011, 14:06 #16 Ostatnia edycja: 21.02.2011, 17:38 by Oktan
części zamówione gdzie indziej :D
różnica w cenie była całe 4 zł - ha ha ha

nadal tylko nie wiem czy się wyrobię na sobotę :(

aha ...
ceny:
wysprzęglik 545 zł (promocja) - do MMT6
1463032 - 630 zł
1128791 - 88 zł kpl.
1530440 - 925 zł

wszystko kupowane w Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ford.sklep.pl - 3 ost. części na zamówienie (czas oczekiwania 1-2 dni robocze)
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

weksla

masz się  wyrobić:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Oktan

22.02.2011, 18:38 #18 Ostatnia edycja: 23.02.2011, 18:23 by Oktan
nawet nie wiesz jak bardzo chcę !!


« Dodane: 23.02.2011, 18:23 »

paczka ma być dostarczona 24.02 - nie wiem tylko czy znajdę leszcza mechanika, który mi to ogarnie - nie chcę robić na wariata i na ostatnia chwilę



PS.: ponadto auto dostało małego strzała dzisiaj w ASO !! i chłopcy mają robotę bo to z ich winy - wszystko opowiem na spocie - ALE MAM NERWY !!!
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

cichyp

i jak z tym sprzęgłem... bo też myślę o jednomasie i czekam na wrażenia bo chyba będę się na Tobie wzorował.
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

wilhelm

przeczytałeś co oktan napisał w ostatnim poście?  :evil:

cichyp

nie rozumiem o co Ci chodzi... przecież miał dostać sprzęgło dzisiaj i je założyć .. więc pytanie było swojego rodzaju ponagleniem. Planuje przebudowę sprzęgła ale straszą mnie tym że przy jednomasie mogą być drgania przenoszone na samochód i że może być  mniejszy komfort jazdy, a mimo że przerabiam jak tylko mogę modka to mimo wszystko wożę w nim największego krytyka jakichkolwiek zmian od seryjności czyli moją kochaną żonę...


Jeszcze nie widziała wskaźnika doładowania  jaki sobie zamontowałem, aż się boje co za kłótnia będzie...
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

Oktan

na pewno nie wyrobię z wymianą sprzęgła do soboty

dziś odebrałem auto z Auto-Plazy (nie było mnie cały dzień w Łodzi, nawet ten cholerny kurier nie dzwonił - na stronie DHl jest info że kurier dostał paczkę do łapy o 06.51 - jaja mu urwę !!) - poprawki lakierniczo-blacharskie wykonane :)

cichyp - spokojnie -> w przyszłym tygodniu atakuję mechanika
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

wilhelm

Cytat: cichyp w 24.02.2011, 21:05
nie rozumiem o co Ci chodzi... przecież miał dostać sprzęgło dzisiaj i je założyć .. więc pytanie było swojego rodzaju ponagleniem. Planuje przebudowę sprzęgła ale straszą mnie tym że przy jednomasie mogą być drgania przenoszone na samochód i że może być  mniejszy komfort jazdy, a mimo że przerabiam jak tylko mogę modka to mimo wszystko wożę w nim największego krytyka jakichkolwiek zmian od seryjności czyli moją kochaną żonę...


Jeszcze nie widziała wskaźnika doładowania  jaki sobie zamontowałem, aż się boje co za kłótnia będzie...

z tego co czytałem na forum u angoli to właśnie komfort jazdy spada, ale za to moment jest lepiej przenoszony na koła no i wytrzymałość takiego sprzęgła to znaczny plus - szczególnie przy takich momentach jakie osiągają podłubane 2.2.

jeśli chodzi o temat "żona i mody"  to spytaj wekslę, on sobie z tym jakoś poradził i może da ci jakieś wskazówki :)

weksla

heheh czy sobie poradziłem to pojęcie względna:) Ja cały czas toczę boje hehehhe. I raczej końca one nie będa miały:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: weksla w 25.02.2011, 07:12
heheh czy sobie poradziłem to pojęcie względna:) Ja cały czas toczę boje hehehhe. I raczej końca one nie będa miały:D

Stuninguj pande dołóż jakiś kobiecych gadżetów i żona od razu zmieni zdanie może i zacznie szanować fure :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

Oktan, jak postępy?

weksla

Właśnie czekamy na relacje
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Oktan

brak czasu na razie - a jeździ się coraz gorzej,
szlag mnie trafia bo chciałbym już to ogarnąć,
muszę wykombinować auto zastępcze i wtedy stawiam na kołki Mondka
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

cichyp

jak masz wolne 400zł to bierz tego:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/maluch-fiat-126p-polecam-i1507932784.html

docenisz ile masz mocy w swoim demonie.
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?