[Mondeo mkIII] Białe pasy

Bora, 23.05.2010, 12:46 « poprzedni - następny »

Bora

Witam

Co sądzicie o białych pasach przechodzących przez środek samochodu jak i tych w dolnej części drwi ;)  :o?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


w poszukiwaniu mondeo mk3 ...

walus90

te z boku to jeszcze jeszcze ale te przez maskę mi jakoś nie leżą W OGÓLE :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

wojoo

wiem ze moze to troche przypomina vipera a z mondeo vipera nie zrobimy ale mi sie podoba :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Te boczne jeszcze jeszcze. Zainspirowane są pasami z Mustanga, który ma takie seryjnie ;)

weksla

Ogólnie mi się podoba:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

walus90

wiem że mustang ma takie ale ja jednak pozostawił bym mdo bez tych pasów :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

T

Te z boku mogą być (chociaż wolę inny wzór), ale te przez całe auto... trochę śmieszne... to pasuje do Vipera, nie do Mondeo. To trochę tak jakby zamocować z tyłu wielkie skrzydło od STi. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

MAG

Do musclecar'a jak najbardziej, do małego szybkiego GT również (zreszta Ford ma takie pasy w opcji do Fiesty ST), ale do dużego rodzinnego auta, nawet jeśli ma lekko sportowe aspiracje (jak MDO ST220), to zdecydowanie nie!!!

Jeszcze bardzo od biedy te boczne, ale generalnie nie jestem zwolennikiem takiego czegoś  :o
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

KLUSEK

A mi sie podobaja :)

T

Cytat: MAG w 24.05.2010, 16:55
Do musclecar'a jak najbardziej, do małego szybkiego GT również (zreszta Ford ma takie pasy w opcji do Fiesty ST), ale do dużego rodzinnego auta, nawet jeśli ma lekko sportowe aspiracje (jak MDO ST220), to zdecydowanie nie!!!
Ta Fiesta moim zdaniem wygląda też trochę komicznie z tymi pasami... co do reszty pełna zgoda. Do mondolota pasują delikatne przeróbki.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Oktan

no to może nie białe ale np. ciemny grafit ?!?! - nie rzucałoby się tak w oczy a mogłoby wyglądać ciekawie (pstryknąć te fotki w Photoshop'ie, taki nazwijmy VT i będzie wiadomo)
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

MAG

Cytat: eng w 23.05.2010, 23:40
Te boczne jeszcze jeszcze. Zainspirowane są pasami z Mustanga, który ma takie seryjnie ;)
Wcale nie seryjnie - te boczne pasyw Mustangu sa elementem pakietu Sport Apperance Package  ;D
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

eng

No a ten pakiet nie wychodzi czasem z ASO? Jeżeli tak to w pewnym sensie fabryczne hehe:P Chyba, że to coś w stylu AMG odnosząc to do Mercedesa. Choć nie wiem czy to dobre porównanie. A co do tych pasów będę się upierał jednak, że jest to przerost formy nad treścią.

jedros1

Mi się bardzo podoba w Mondeo pasy ala viper.... Myślę że jak się dogadam z jednym lakiernikiem to na wiosnę strzele u siebie takie pasiory :D

T

To weź je chociaż naklej... żebyś mógł usunąć albo kolejny właściciel. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club