Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Spięty i ciasne spodnie

Oktan, 22.02.2011, 22:10 « poprzedni - następny »

MAG

Przy mojej budowie i wzroście 180cm powinienem wazyc około 85kg (90max) a mam 125  :/

też od jakiegoś czasu zacząłem chodzić na siłownię i o tyle o ile z wagi za dużo nie ubyło, to w pasku jedną dziurkę mniej zapinam i kondycha mi znacznie wzrosła - teraz 10-minutowa rozgrzewka na orbitreku (tempo 110-120/min) przed główna serią ćwiczeń nie powoduje już palpitacji serca  ;)

W przyszłym tygodniu mam umówionego "doradcę treningowego"  :D i będzie mi ustalał indywidualny program ćwiczeń ...


Co do jedzenia to odstawiłem w 90% chleb, prawie całkowicie ziemniaki (ngdy za nimi nie przepadałem) i też głównie jem mięso z ważywami.

Staram się nie podjadać i wcześniej jeść kolację, no i generalnie próbuję jeść mniej - planuję do wakacji zejść do 110-115kg, a do końca roku poniżej setki ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

T

Na siłowni trudno schudnąć. Proponuję Ci raczej basen. W połączeniu z dietą "mało żreć" ;) schudniesz bardzo szybko i dodatkowo wymodelujesz sylwetkę. Oczywiście chodzi o przynajmniej godzinę solidnego pływania raz na 2-3 dni. Gdy zejdziesz poniżej 100 kg możesz też zacząć biegać, wcześniej nie radzę bo szkoda stawów. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

radekrogo

Podstawa to przestać browar walić i jakikolwiek alkohol , raz zaburza przemianę materii a dwa flaki puchną i bebzol wywala , przynajmniej u mnie.

cichyp

przed ślubem ważyłem ponad 130kg, w ciągu 2 miesięcy schudłem 17kg - siłownia i dieta.

5 dni w tygodniu ćwiczenia na siłowni około 3h:
3 razy w tygodniu bieganie wolnym tempem 9km/h przez 1 - 1,5 godziny
2 razy w tygodniu bieganie interwałowe
Codziennie po bieganiu 30min rozciągania.
Po rozciąganiu na początku (dwa tygodnie) ćwiczenia ogólnie rozwijające wszystkie partie, a później wybranie partie mięśni.
Na koniec 15 minut biegania - trucht.

Teraz przytyłem do 124kg bo nie mam czasu na dbanie o siebie = praca /spanie/praca/spanie....


Ale planuje wsiąść się za siebie, bo jak zrzuciłem parę kg to od razu samopoczucie duuuużo lepsze.
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

Cobretti

alkohol wysusza ;)

żartowaeeem ;)
[color=blue]Ford Fan ;) [/color]
Ford Connect 1.8TDCi 90KM@109KM i 230NM@260NM by chip V-tech - Frozen White
Ford Fiesta MKV 1.3i 60KM - black panther

jedros1

Cytat: cichyp w 29.03.2011, 20:23
przed ślubem ważyłem ponad 130kg, w ciągu 2 miesięcy schudłem 17kg - siłownia i dieta.

5 dni w tygodniu ćwiczenia na siłowni około 3h:
3 razy w tygodniu bieganie wolnym tempem 9km/h przez 1 - 1,5 godziny
2 razy w tygodniu bieganie interwałowe
Codziennie po bieganiu 30min rozciągania.
Po rozciąganiu na początku (dwa tygodnie) ćwiczenia ogólnie rozwijające wszystkie partie, a później wybranie partie mięśni.
Na koniec 15 minut biegania - trucht.

Teraz przytyłem do 124kg bo nie mam czasu na dbanie o siebie = praca /spanie/praca/spanie....

Proponuję bieganie za Mondeo - ja tak robię od pewnego czasu jak moja żona uczy się jeździć , a ja za nią truchtam...... Śmiesznie to musi z boku wyglądać ale mam to w dupie.....


Ale planuje wsiąść się za siebie, bo jak zrzuciłem parę kg to od razu samopoczucie duuuużo lepsze.

MAG

Cytat: Tomasz w 29.03.2011, 17:39
Na siłowni trudno schudnąć. Proponuję Ci raczej basen. W połączeniu z dietą "mało żreć" ;) schudniesz bardzo szybko i dodatkowo wymodelujesz sylwetkę. Oczywiście chodzi o przynajmniej godzinę solidnego pływania raz na 2-3 dni. Gdy zejdziesz poniżej 100 kg możesz też zacząć biegać, wcześniej nie radzę bo szkoda stawów. ;)
Na siłowni mozna bardzo schudnąć, ale jest jeden podstawowy warunek, że oprócz ćwiczeń siłowych, na koniec robisz minimum 30minut na urządzeniach kondycyjnych (rowerek, orbitrek, "wiosełka" czy "schodki") utrzymując odpowiednie tempo i tętno na poziomie 140-150 na minutę  :]

U mnie ze względu na to, że w trakcie przeprowadzki uszkodziłęm sobie kolano, a oprócz tego od kilkunastu lat mam powracające problemy z kregosłupem lędźwiowym, to mam całą serię ćwiczeń stabilizujacych kolana i wzmacniających na mięśnie brzucha i pleców ....

Basen jest oczywiscie również świetny, ale w moim akurat przypadku wygodniej jest z rana biegac na siłkę ....  :D
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Cobretti

jak tam spodnie ?? :D

bo moje zapinam na ostatnie dziurki w pasku... sam się zdziwiłem jak to zobaczyłem :D

także Panowie... do paczkowożenia zapraszam :)
[color=blue]Ford Fan ;) [/color]
Ford Connect 1.8TDCi 90KM@109KM i 230NM@260NM by chip V-tech - Frozen White
Ford Fiesta MKV 1.3i 60KM - black panther